Miradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku jabłka

Miradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku jabłkaMiradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku jabłka
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107630655

4250107630655

Cena: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-12-30 NewCondition

Substancja słodząca (ksylitol), baza gumowa, aromat, regulator kwasowości (kwas jabłkowy), substancja zagęszczająca (guma arabska), substancja utrzymująca wilgotność (gliceryna), barwnik (dwutlenek tytanu), emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk Karnauba).


Miradent Xylitol guma do żucia Miradent Xylitol guma do żucia
mięta pieprzowa 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-10-30
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku zielonej herbaty 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-07
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku cynamonu 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
miętowe zielone 14 g
179,29zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-04-05
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
mocno miętowe niebieskie 14 g
168,57zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-03-15
Mentos Mint Mentos Mint
Data przydatności
2029-05-30
Orbit Guma do żucia w drażetkach Orbit Guma do żucia w drażetkach
truskawkowa 14 g
177,86zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5