Miradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonu

Miradent
Miradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonuMiradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonu
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2029-12-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107600917

4250107600917

Cena: 13,99 zł

13.99 PLN 2029-12-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonu firmy Miradent?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonu marki Miradent:

Sweetener: xylite, gum base, flavour, thickening agent: gum arabic, humectant: glycerin, leaf extract (green tea), emulsifier: soy lecithin, colouring agent: titanium dioxide, coating agent: carnauba wax.


inne produkty w kategorii guma do żucia

Miradent Guma do żucia z ksylitolem o smaku cynamonu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii guma do żucia. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 8 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Miradent Xylitol guma do żucia Miradent Xylitol guma do żucia
mięta pieprzowa 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-10-30
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku zielonej herbaty 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-07
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku jabłka 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-30
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
miętowe zielone 14 g
179,29zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-04-05
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
mocno miętowe niebieskie 14 g
168,57zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-03-15
Mentos Mint Mentos Mint
Data przydatności
2029-05-30
Orbit Guma do żucia w drażetkach Orbit Guma do żucia w drażetkach
truskawkowa 14 g
177,86zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5