Cappy Napój owocowy multiwitamina

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napój owocowy z sokami i przecierami owocowymi z zagęszczonych soków i przecierów, wzbogacony witaminami C, E, A, B6, niacyną i kwasem pantotenowym. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą firmy Cappy?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Cappy Napój owocowy multiwitamina? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml |
|---|---|
| Energia | 132 kJ / 30 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 7,3 g |
| w tym cukry | 7,3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,08 g |
| Witaminy | 100 ml (%**) |
| Witamina A | 120 µg (15 %) |
| Witamina E | 0,96 mg (8 %) |
| Witamina C | 6,5 mg (8 %) |
| Niacyna | 1,3 mg (8 %) |
| Witamina B6 | 0,12 mg (9 %) |
| Kwas pantotenowy | 0,5 mg (8 %) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| **NRV - Referencyjne wartości spożycia |
Producent marki Cappy opisuje Napój owocowy z sokami i przecierami owocowymi z zagęszczonych soków i przecierów, wzbogacony witaminami C, E, A, B6, niacyną i kwasem pantotenowym. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą tak:
inne produkty w kategorii napoje owocowe
Cappy Napój owocowy multiwitamina w sklepie dodomku.pl należy do kategorii napoje owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
woda, sok grejpfrutowy z zagęszczonego soku (10 %), przecier z jabłek (9 %), sok z czerwonych winogron z zagęszczonego soku (4 %), cukier, sok z granatów z zagęszczonego soku (...)
Cena: 5,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_granat_z_jablkiem._grejpfrutem_i_winogronami/20602.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (35 %), przecier z jabłek (5 %), soki z zagęszczonych soków z: limonek (1 %) i figi kaktusowej (1 %), cukier, regulatory kwasowości: kw(...)
Cena: 5,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_kaktus_z_limonka_i_jablkiem/20603.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (16 %), cukier, soki z zagęszczonych soków z: cytryn (2 %) i limonek (2 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, prze(...)
Cena: 5,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_limonka_z_cytryna_i_mieta/20604.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (19 %), cukier, sok brzoskwiniowy z zagęszczonego soku (1 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, aromaty, substancj(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_jablkowobrzoskwiniowy/21214.htmlwoda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20 %), cukier, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, ekstrakt z mięty, aromat, substancja słodząca - sukraloza
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_jablkowomietowy/21216.htmlwoda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (14 %) i wiśni (6 %), cukier, koncentrat z czarnych porzeczek i aronii, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, aroma(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_napoj_wisniowo_jablkowy/21217.html2027-03-30
woda, soki z zagęszczonych soków z: jabłek (14,5 %), aronii (7 %), żurawin (2 %), cukier, sok z czarnych jagód z zagęszczonego soku (1 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynow(...)
Cena: 5,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_zurawina_z_czarna_jagoda_i_jablkiem/24150.htmlwoda, przecier z bananów (20 %), soki z zagęszczonych soków z: jabłek (6 %), pomarańczy (2 %), cytryn (0,5 %) i grejpfrutów (0,5 %), regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, kw(...)
Cena: 5,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Owoce_Swiata_napoj_zielony_banan_i_pomarancza/24153.html






Koszyk z zakupami