Cappy 100 % sok jabłkowy

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego. Pasteryzowany marki Cappy?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cappy:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml |
|---|---|
| Energia | 192 kJ / 45 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 10,6 g |
| w tym cukry | 10,1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). |
Producent marki Cappy opisuje Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego. Pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cappy 100 % sok jabłkowy do kategorii soki owocowe 100%.
Cena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_w_kartoniku_ze_slomka_jablkowo_brzoskwiniowy/25647.htmlsoki z zagęszczonych soków z: jabłek (60 %) i pomarańczy (22 %) i marchwi (12 %), przeciery z: bananów (3 %), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: ananasów(...)
Cena: 8,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_Multiwitamina/27230.htmlsoki z zagęszczonych soków i przeciery z: jabłek (42,2 %) oraz ananasów (10,2 %), pomarańczy (6 %), mango (3,3 %), marchwi (2 %), bananów, winogron (1,3 %), brzoskwiń (1,3 %),(...)
Cena: 6,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_Multiwitamina/29670.htmlsok z czerwonych grejpfrutów z zagęszczonego soku z czerwonych grejpfrutów (50 %), woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, cukier, substancja słodząca - sukraloza, Zawart(...)
Cena: 6,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_nektar_z_czerwonych_grejpfrutow/29673.htmlCena: 2,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_Czysty_sok_100_malina._jablko._wisnia._winogrono_kartonik_ze_slomka/32084.html






Koszyk z zakupami