Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt, po 4. miesiącu

Canpol Babies Zestaw wyjątkowych łyżeczek do karmienia niemowląt sprawdzi się idealnie przy rozszerzaniu diety. Łyżeczki ułatwiają kontrolowanie temperatury podawanego pokarmu – zmieniają kolor na jaśniejszy, gdy temperatura jedzenia jest za wysoka (ok. 40°C). Łyżki są bardzo poręczne i praktyczne. Łyżka z dłuższym uchwytem idealna na początku rozszerzania diety, ułatwia karmienie ze słoiczka, a mniejsza łyżeczka sprawdzi się doskonale przy nauce samodzielnego jedzenia. Wielkość i kształt chochelek został dostosowany do małej buzi, a ich zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. W produkcji nie stosowano BPA ani innych szkodliwych substancji. Rekomendowane dla dzieci nawet od 4 miesiąca życia. Bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Zestaw łyżek składa się z 2 sztuk.
Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 sztCanpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt
masa netto

masa netto

2 szt.

pojemność

cena za sztukę

5,08 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901691885387

5901691885387

Cena: 10,16 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.16 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt marki Canpol Babies?

Producent marki Canpol Babies opisuje Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt tak:

Zestaw wyjątkowych łyżeczek do karmienia niemowląt sprawdzi się idealnie przy rozszerzaniu diety. Łyżeczki ułatwiają kontrolowanie temperatury podawanego pokarmu – zmieniają kolor na jaśniejszy, gdy temperatura jedzenia jest za wysoka (ok. 40°C). Łyżki są bardzo poręczne i praktyczne. Łyżka z dłuższym uchwytem idealna na początku rozszerzania diety, ułatwia karmienie ze słoiczka, a mniejsza łyżeczka sprawdzi się doskonale przy nauce samodzielnego jedzenia. Wielkość i kształt chochelek został dostosowany do małej buzi, a ich zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. W produkcji nie stosowano BPA ani innych szkodliwych substancji. Rekomendowane dla dzieci nawet od 4 miesiąca życia. Bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Zestaw łyżek składa się z 2 sztuk.

inne produkty w kategorii akcesoria i zabawki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt do kategorii akcesoria i zabawki.

Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
6-18 m Jungle Vibes Girl po 6. miesiącu 2 szt.
12,50zł/szt.

Cena: 24,99 zł

PLN
1
1
Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
6-18 m Harmony Boy po 6. miesiącu 2 szt.
14,65zł/szt.

Cena: 29,29 zł

PLN
1
2
Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
6-18 m Wild Soul Girl po 6. miesiącu 2 szt.
12,50zł/szt.

Cena: 24,99 zł

PLN
1
1
Lovi smoczek silikonowy dynamiczny Lovi smoczek silikonowy dynamiczny
Prime 6-18m Lilac/Violet 2 szt.
17,00zł/szt.

Cena: 34 zł

PLN
1
1
HiPP Pojemnik na mleko HiPP Pojemnik na mleko
wielokrotnego użytku 1 szt.

Cena: 12,59 zł

PLN
1
384
HiPP Różowe pudełko HiPP Różowe pudełko
z dwiema łyżeczkami 1 szt.

Cena: 10,49 zł

PLN
1
15
Canpol Babies Mobilny laktator Canpol Babies Mobilny laktator
elektryczny Take&Go 1 szt.

Cena: 186,22 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
antykolkowa 120 ml PP EasyStart różowa od urodzenia 1 szt.
19,00zł/szt.

Cena: 19 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Canpol Babies

Poznaj produkty marki Canpol Babies - w aktualnej ofercie mamy 14 produktów Canpol Babies.

Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
antykolkowa 120 ml PP Easy Start od urodzenia 1 szt.

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Silikonowy Canpol Babies Silikonowy
trójdzielny talerzyk z przyssawką MIŚ po 6. miesiącu 1 szt.

Cena: 58,50 zł

PLN
1
2
Canpol Babies oddychające podkłady Canpol Babies oddychające podkłady
poporodowe na noc 10 szt.

Cena: 9,87 zł

PLN
1
6
Canpol Babies oddychające podkłady Canpol Babies oddychające podkłady
poporodowe na dzień 10 szt.

Cena: 9,26 zł

PLN
1
8
Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
rurką i odważnikiem 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

Cena: 11,83 zł

PLN
1
4
Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
rurką o odważnikiem BabiesBoo gepard 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

Cena: 11,83 zł

PLN
1
1
Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
rurką i odważnikiem 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

Cena: 11,83 zł

PLN
1
7
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5