Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt, po 4. miesiącu

Canpol Babies
51Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt, po 4. miesiącu

Zestaw wyjątkowych łyżeczek do karmienia niemowląt sprawdzi się idealnie przy rozszerzaniu diety. Łyżeczki ułatwiają kontrolowanie temperatury podawanego pokarmu – zmieniają kolor na jaśniejszy, gdy temperatura jedzenia jest za wysoka (ok. 40°C). Łyżki są bardzo poręczne i praktyczne. Łyżka z dłuższym uchwytem idealna na początku rozszerzania diety, ułatwia karmienie ze słoiczka, a mniejsza łyżeczka sprawdzi się doskonale przy nauce samodzielnego jedzenia.

Wielkość i kształt chochelek został dostosowany do małej buzi, a ich zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. W produkcji nie stosowano BPA ani innych szkodliwych substancji. Rekomendowane dla dzieci nawet od 4 miesiąca życia. Bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Zestaw łyżek składa się z 2 sztuk.

Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 sztCanpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt
masa netto

masa netto

2 szt.

pojemność

cena za sztukę

5,00 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901691885370

5901691885370

Cena: 9,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt firmy Canpol Babies.

Producent marki Canpol Babies opisuje Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt tak:

Zestaw wyjątkowych łyżeczek do karmienia niemowląt sprawdzi się idealnie przy rozszerzaniu diety. Łyżeczki ułatwiają kontrolowanie temperatury podawanego pokarmu – zmieniają kolor na jaśniejszy, gdy temperatura jedzenia jest za wysoka (ok. 40°C). Łyżki są bardzo poręczne i praktyczne. Łyżka z dłuższym uchwytem idealna na początku rozszerzania diety, ułatwia karmienie ze słoiczka, a mniejsza łyżeczka sprawdzi się doskonale przy nauce samodzielnego jedzenia.

Wielkość i kształt chochelek został dostosowany do małej buzi, a ich zaokrąglone krawędzie nie podrażniają delikatnych dziąseł dziecka. W produkcji nie stosowano BPA ani innych szkodliwych substancji. Rekomendowane dla dzieci nawet od 4 miesiąca życia. Bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Zestaw łyżek składa się z 2 sztuk.


Jakie recenzje zebrał produkt Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt marki Canpol Babies? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii akcesoria i zabawki

    Canpol Babies Zestaw magicznych łyżek zmieniających kolor 2 szt w sklepie dodomku.pl należy do kategorii akcesoria i zabawki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 29 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
    6-18 m Jungle Vibes Girl po 6. miesiącu 2 szt.
    12,50zł/szt.

    Cena: 24,99 zł

    PLN
    1
    1
    Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
    6-18 m Harmony Boy po 6. miesiącu 2 szt.
    14,65zł/szt.

    Cena: 29,29 zł

    PLN
    1
    2
    Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny Lovi Smoczek silikonowy dynamiczny
    6-18 m Wild Soul Girl po 6. miesiącu 2 szt.
    12,50zł/szt.

    Cena: 24,99 zł

    PLN
    1
    1
    Lovi smoczek silikonowy dynamiczny Lovi smoczek silikonowy dynamiczny
    Prime 6-18m Lilac/Violet 2 szt.
    17,00zł/szt.

    Cena: 34 zł

    PLN
    1
    1
    HiPP Pojemnik na mleko HiPP Pojemnik na mleko
    wielokrotnego użytku 1 szt.

    Cena: 12,59 zł

    PLN
    1
    384
    HiPP Różowe pudełko HiPP Różowe pudełko
    z dwiema łyżeczkami 1 szt.

    Cena: 10,49 zł

    PLN
    1
    15
    Canpol Babies Mobilny laktator Canpol Babies Mobilny laktator
    elektryczny Take&Go 1 szt.

    Cena: 186,22 zł

    PLN
    1
    1
    Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
    antykolkowa 120 ml PP EasyStart różowa od urodzenia 1 szt.
    19,00zł/szt.

    Cena: 19 zł

    PLN
    1
    1

    inne produkty marki Canpol Babies

    Firma Canpol Babies prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 listopada 2023 - aktualnie dostępnych jest 14 produktów marki Canpol Babies.

    Canpol Babies Butelka szeroka Canpol Babies Butelka szeroka
    antykolkowa 120 ml PP Easy Start od urodzenia 1 szt.

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Canpol Babies Silikonowy Canpol Babies Silikonowy
    trójdzielny talerzyk z przyssawką MIŚ po 6. miesiącu 1 szt.

    Cena: 58,50 zł

    PLN
    1
    2
    Canpol Babies oddychające podkłady Canpol Babies oddychające podkłady
    poporodowe na noc 10 szt.

    Cena: 9,87 zł

    PLN
    1
    6
    Canpol Babies oddychające podkłady Canpol Babies oddychające podkłady
    poporodowe na dzień 10 szt.

    Cena: 9,26 zł

    PLN
    1
    8
    Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
    rurką i odważnikiem 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

    Cena: 11,83 zł

    PLN
    1
    4
    Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
    rurką o odważnikiem BabiesBoo gepard 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

    Cena: 11,83 zł

    PLN
    1
    1
    Canpol Babies Kubek niekapek z Canpol Babies Kubek niekapek z
    rurką i odważnikiem 270 ml po 6. miesiącu 1 szt.

    Cena: 11,83 zł

    PLN
    1
    7
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5