Bref 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender

Bref Żel do toalet Bref Excellence Gel Color Aktiv+ dzięki swojej samoczynnej formule zapewnia higieniczne czyszczenie w łatwy sposób. Usuwa kamień i czyści nawet pod obrzeżem muszli, pozostawiając Twoją toaletę czystą bez żadnych śladów brudu.
Bref 10 x Effect Żel do WC Protection Shield LavenderBref 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender
pojemność netto

pojemność netto

700 ml

pojemność

cena za litr

18,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101311235

9000101311235

Cena: 12,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender marki Bref?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender marki Bref:

<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Producent marki Bref opisuje 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender tak:

Żel do toalet Bref Excellence Gel Color Aktiv+ dzięki swojej samoczynnej formule zapewnia higieniczne czyszczenie w łatwy sposób. Usuwa kamień i czyści nawet pod obrzeżem muszli, pozostawiając Twoją toaletę czystą bez żadnych śladów brudu.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:BREF EXCELLENCE GEL COLOR AKTIV+. PL: Środek czyszczący do WC. Niebezpieczeństwo. Zawiera kwas chlorowodorowy i 2,2'(oktadeka-9-nylimino)bisetanol. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Może powodować korozję metali. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Nie wdychać par. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU narażenia lub styczności: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Wyprać zanieczyszczoną odzież przed ponownym użyciem. Usunąć wyciek, aby zapobiec szkodom materialnym. Przechowywać pod zamknięciem. Przechowywać w pojemniku odpornym na korozję. Całkowicie opróżnione opakowanie usuwać do odpadów komunalnych wg lokalnych zasad. Nie mieszać z innymi środkami do czyszczenia, gdyż może to powodować powstawanie toksycznego gazu lub ciepła. JEŚLI toksyczne gazy powstałe w wyniku niewłaściwego użycia (zmieszania z wybielaczem lub innym środkiem czyszczącym) są WDYCHANE: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie.
Marka:Bref
Przechowywanie:Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przygotowanie i stosowanie:Zamknięcie utrudniające otwarcie przez dzieci: Aby otworzyć, naciśnij zakrętkę z obu stron w oznaczonych miejscach i odkręcaj w lewo. Aby zamknąć, delikatnie zakręcaj aż do usłyszenia kliknięcia. Nanieś produkt pod obrzeżem muszli WC. Pozostaw na 30 min w celu usunięcia trwałych zabrudzeń. Następnie spłucz. W razie potrzeby użyj szczotki klozetowej. Stosować wyłącznie w muszli WC. Natychmiast zmyć rozlania produktu na deskę sedesową.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii do toalet

Produkt 10 x Effect Żel do WC Protection Shield Lavender firmy Bref znajduje się w kategorii do toalet, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu do toalet:

Tytan bakteriobójczy płyn do WC Tytan bakteriobójczy płyn do WC
zielony 700 g
11,74zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
2
Tytan WC Cleaner Fioletowy Tytan WC Cleaner Fioletowy
Bakteriobójczy płyn do mycia wc Usuwa osady 700 g
11,74zł/kg

Cena: 8,22 zł

PLN
1
3
Tytan WC Cleaner Niebieski Tytan WC Cleaner Niebieski
Bakteriobójczy płyn do mycia wc Usuwa osady 700 g
12,53zł/kg

Cena: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan WC Cleaner Żółty Tytan WC Cleaner Żółty
Bakteriobójczy płyn do mycia wc Usuwa osady 700 g
11,87zł/kg

Cena: 8,31 zł

PLN
1
6
Domestos Zero kamienia lime Domestos Zero kamienia lime
750 ml
16,77zł/l

Cena: 12,58 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-30
Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
41,24zł/l

Cena: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do czyszczenia toalety 750 ml
27,36zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczny żel Sodasan ekologiczny żel
do czyszczenia toalety BIO 750 ml
26,31zł/l

Cena: 19,73 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Bref

Czy znasz już markę Bref? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bref od 25 czerwca 2010.

Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4 Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4
Function formula Mega Pack Lemon 3 szt.
5,25zł/szt.

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4 Bref Power Aktiv zawieszka do WC 4
Function formula Mega Pack Lavender 3 szt.
5,25zł/szt.

Cena: 15,76 zł

PLN
1
2
Bref WC Power Aktiv Zawieszka Bref WC Power Aktiv Zawieszka
zapachowa do muszli WC kwiat 3 szt.
5,25zł/szt.

Cena: 15,74 zł

PLN
1
6
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5