Bosphaera Sojowa świeca zapachowa Letni Rajzefiber

Bosphaera Nadchodzi lato, a wraz z nim komary? Aby uprzyjemnić sobie rodzinny obiad w ogrodzie lub zaprosić sąsiadów na grilla, warto znaleźć sposób na uporanie się z insektami. Zamiast rozpylania chemicznych i szkodliwych (również dla nas) substancji, można postawić na stole naturalną świecę zapachową, bazującą na olejkach eterycznych z: eukaliptusa, lawendy, wanilii oraz trawy cytrynowej. To nieoczywiste połączenie obecne w świecy Letni Rajzefiber, wprowadzi do spotkania cudowny nastrój. Słodko-orzeźwiające nuty, które z pewnością trafią w gusta wielu osób, skutecznie przegonią komary. Całe szczęście, że insekty mają inne gusta, niż ludzie. Wosk sojowy pozwala na wielogodzinne rozkoszowanie się cudownym aromatem. Z kolei drewniany, podwójny knot – podczas palenia – oddaje dźwięki letniego ogniska. Ciemne szkło, w jakim została umieszczona świeczka, jest eleganckie oraz ekologiczne. Po zużyciu produktu, można je w prosty sposób wyczyścić i ponownie wykorzystać. Świeca wykonana została z 100% naturalnego, ekologicznego wosku sojowego. Na wosku może znajdować się osad. Jest to naturalna właściwość wosku sojowego, która nie wpływa negatywnie na wartość użytkową.
Bosphaera Sojowa świeca zapachowa Letni RajzefiberBosphaera Sojowa świeca zapachowa Letni Rajzefiber
masa netto

masa netto

190 g

pojemność

cena za kilogram

221,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175902221

5903175902221

Cena: 41,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
41.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sojowa świeca zapachowa Letni Rajzefiber marki Bosphaera?

Producent marki Bosphaera opisuje Sojowa świeca zapachowa Letni Rajzefiber tak:

Nadchodzi lato, a wraz z nim komary? Aby uprzyjemnić sobie rodzinny obiad w ogrodzie lub zaprosić sąsiadów na grilla, warto znaleźć sposób na uporanie się z insektami. Zamiast rozpylania chemicznych i szkodliwych (również dla nas) substancji, można postawić na stole naturalną świecę zapachową, bazującą na olejkach eterycznych z: eukaliptusa, lawendy, wanilii oraz trawy cytrynowej. To nieoczywiste połączenie obecne w świecy Letni Rajzefiber, wprowadzi do spotkania cudowny nastrój. Słodko-orzeźwiające nuty, które z pewnością trafią w gusta wielu osób, skutecznie przegonią komary. Całe szczęście, że insekty mają inne gusta, niż ludzie. Wosk sojowy pozwala na wielogodzinne rozkoszowanie się cudownym aromatem. Z kolei drewniany, podwójny knot – podczas palenia – oddaje dźwięki letniego ogniska. Ciemne szkło, w jakim została umieszczona świeczka, jest eleganckie oraz ekologiczne. Po zużyciu produktu, można je w prosty sposób wyczyścić i ponownie wykorzystać. Świeca wykonana została z 100% naturalnego, ekologicznego wosku sojowego. Na wosku może znajdować się osad. Jest to naturalna właściwość wosku sojowego, która nie wpływa negatywnie na wartość użytkową.

inne produkty w kategorii świeczki, zapałki i zapalniczki

Produkt Sojowa świeca zapachowa Letni Rajzefiber firmy Bosphaera znajduje się w kategorii świeczki, zapałki i zapalniczki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu świeczki, zapałki i zapalniczki:

Bosphaera Sojowa świeca zapachowa Bosphaera Sojowa świeca zapachowa
Zjawiskowa paczula 190 g
253,68zł/kg

Cena: 48,20 zł

PLN
1
1
Himalayan Salt Lampa Solna 2-3 kg Himalayan Salt Lampa Solna 2-3 kg
1 szt.

Cena: 54,99 zł

PLN
1
1
Himalayan Salt Lampa Solna 4-6 kg Himalayan Salt Lampa Solna 4-6 kg
1 szt.

Cena: 73,68 zł

PLN
1
1
Bispol Aura Citronella Świeca Bispol Aura Citronella Świeca
zawierająca olejki eteryczne 40 h palenia 1 szt.

Cena: 10,45 zł

PLN
1
15
Zapalarka Zapalarka
1 szt.

Cena: 2,15 zł

PLN
1
74
Zapalniczka Zapalniczka
1 szt.

Cena: 1,61 zł

PLN
1
34

inne produkty marki Bosphaera

Firma Bosphaera prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 lutego 2024 - aktualnie dostępnych jest 22 produktów marki Bosphaera.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
jagody i figi 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-12
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy Bosphaera Krem przeciwzmarszczkowy
50 g
845,80zł/kg

Cena: 42,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-20
Bosphaera Aksamitny krem pod oczy Bosphaera Aksamitny krem pod oczy
20 g
3 084,50zł/kg

Cena: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
fioletowe peonie 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5