BoboVita kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko, po 8. miesiącu

BoboVita
55
Polecam BoboVita kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko, po 8. miesiącu
51BoboVita kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko, po 8. miesiącu
BoboVita kaszka mleczno-zbożowa ciasteczkoBoboVita kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko
masa netto

masa netto

210 g

pojemność

cena za kilogram

45,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852071904

5900852071904

Cena: 9,47 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.47 PLN NewCondition
BoboVita kaszka mleczno-zbożowa BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
ciasteczko po 8. miesiącu 210 g
40,43zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2026-10-23

Czy warto kupić produkt kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko marki BoboVita?

Jakie recenzje zebrał produkt kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko marki BoboVita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2026-09-21 15:26:39Polecam



inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Wyrób firmy BoboVita o nazwie kaszka mleczno-zbożowa ciasteczko został przypisany do kategorii kaszki i kleiki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
7 zbóż zbożowo-owsiana truskawka-banan po 8. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-04-21
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
7 zbóż zbożowo-jaglana owocowa po 8. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-25
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
7 zbóż jabłko-śliwka po 8. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-25
BoboVita Porcja zbóż Delikatna BoboVita Porcja zbóż Delikatna
mleczna owsianka z ryżem mango-marakuja-banan po 8. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-06-26
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
3 zboża jabłko-gruszka po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-06-25
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
manna po 4. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-07-16
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
manna brzoskwinia-banan po 4. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-04-23
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
3 zboża malina-truskawka-banan po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-15

inne produkty marki BoboVita

Może zainteresują Cię również inne towary firmy BoboVita? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

BoboVita kaszka mleczno-zbożowa BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
4 owoce po 8. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-19
BoboVita kaszka mleczno-zbożowa BoboVita kaszka mleczno-zbożowa
owsiana po 8. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-09-15
BoboVita kaszka zbożowa BoboVita kaszka zbożowa
jabłko śliwka po 8. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-10
BoboVita Porcja Zbóż kaszka BoboVita Porcja Zbóż kaszka
bezmleczna 7 zbóż zbożowo-jaglana po 8. miesiącu 170 g
55,00zł/kg

Cena: 9,35 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-02
BoboVita Porcja Zbóż kaszka BoboVita Porcja Zbóż kaszka
bezmleczna 7 zbóż jagodowo-jeżynowa po 8. miesiącu 170 g
55,00zł/kg

Cena: 9,35 zł

PLN
1
69
Data przyd. 2027-01-07
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5