BoboVita kaszka MEGA PACZKA mleczno-ryżowa malina, po 6. miesiącu

BoboVita

Kaszki BoboVita to produkty dopasowane do wyjątkowych potrzeb niemowląt i małych dzieci, które pomagają pokryć dzienne zapotrzebowanie na ważne składniki pokarmowe, wspierając przy tym prawidłowy rozwój i układ odpornościowy Maluszka. To wartościowe posiłki o konsystencji i składzie dopasowanym do wieku oraz etapu rozwoju niemowlęcia. Świetnie sprawdzą się zarówno na śniadanie, jak i na kolację. Mniam!

BoboVita kaszka MEGA PACZKA mleczno-ryżowa malinaBoboVita kaszka MEGA PACZKA mleczno-ryżowa malina
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

27,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852027734

5900852027734

Cena: 10,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym firmy BoboVita.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników BoboVita:

Mąka ryżowa 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odminerazliwoana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne, (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne  (C, E, A, D, biotyna, tiamina, B6, wapń, żelazo, jod), płatki malinowe 0,5 % (suszona malina, mąka ryżowa), naturalny aromat.
Ciemne drobiny w kaszce pochodzą z ryżu.


Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki BoboVita opisuje Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym tak:

Kaszki BoboVita to produkty dopasowane do wyjątkowych potrzeb niemowląt i małych dzieci, które pomagają pokryć dzienne zapotrzebowanie na ważne składniki pokarmowe, wspierając przy tym prawidłowy rozwój i układ odpornościowy Maluszka. To wartościowe posiłki o konsystencji i składzie dopasowanym do wieku oraz etapu rozwoju niemowlęcia. Świetnie sprawdzą się zarówno na śniadanie, jak i na kolację. Mniam!


Marka:

BoboVita


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym
Pozostałe informacje:

Opakowanie zawiera około 8 porcji.
Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Rodzaj opakowania:

Zgrzewane


Kraj pochodzenia:

Polska


Adres producenta:

Wyprodukowano dla
NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa


Adres zwrotny:

NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa
Zapytaj Doradcę BoboVita
Odpowiem na Twoje pytania o żywienie i rozwój dziecka:
801 16 55 55

inne produkty w kategorii kaszki i kleiki

Wyrób firmy BoboVita o nazwie Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym został przypisany do kategorii kaszki i kleiki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita kaszka manna 3 owoce BoboVita kaszka manna 3 owoce
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-07-03
BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
owoce leśne po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-11-14
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
3 zboża jabłko-gruszka po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-06-25
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna BoboVita Porcja Zbóż kaszka mleczna
3 zboża malina-truskawka-banan po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-15

inne produkty marki BoboVita

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy BoboVita, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
truskawka po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-27
BoboVita Porcja zbóż Delikatna BoboVita Porcja zbóż Delikatna
mleczna owsianka z ryżem jagoda-jeżyna-truskawka po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-02
BoboVita Porcja zbóż Delikatna BoboVita Porcja zbóż Delikatna
mleczna owsianka z ryżem malina-banan po 6. miesiącu 210 g
55,95zł/kg

Cena: 11,75 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-08-15
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5