Bob Snail Ślimak Bob Galaretka o smaku jabłko-wiśnia

Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Galaretka  o smaku jabłko-wiśniaBob Snail Ślimak Bob Galaretka  o smaku jabłko-wiśnia
masa netto

masa netto

27 g

pojemność

cena za kilogram

116,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820219344186

4820219344186

Cena: 3,14 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.14 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ślimak Bob Galaretka o smaku jabłko-wiśnia marki Bob Snail?

inne produkty w kategorii żelki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bob Snail Ślimak Bob Galaretka o smaku jabłko-wiśnia do kategorii żelki.

Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami owocowe 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-03-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami kwaśne 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami Sokki 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Misie żelki bez żelatyny Bio Planet Misie żelki bez żelatyny
bezglutenowe BIO 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-29
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
BIO
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
żelatyny BIO 100 g
123,70zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-08
Haribo Berry Dream Żelki owocowe Haribo Berry Dream Żelki owocowe
Data przydatności
2027-09-30
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Data przyd. 2027-11-30
Haribo Tropifrutti Żelki owocowe Haribo Tropifrutti Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30

inne produkty marki Bob Snail

Poznaj produkty marki Bob Snail - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Bob Snail.

Bob Snail Ślimak bob Przekąski Bob Snail Ślimak bob Przekąski
owocowe mango 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-14
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-malinowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-truskawkowe 30 g
149,33zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5