Bob Snail Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczka

Bob Snail
Bob Snail Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczkaBob Snail Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczka
masa netto

masa netto

14 g

pojemność

cena za kilogram

177,86 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4820206080929

4820206080929

Cena: 2,49 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.49 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczka marki Bob Snail?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczka marki Bob Snail:

Jabłko, czarna porzeczka.

inne produkty w kategorii żelki

Bob Snail Przekąska owocowa jabłko-czarna porzeczka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii żelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 22 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami owocowe 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-03-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami kwaśne 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami Sokki 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-06-30
Bio Planet Misie żelki bez żelatyny Bio Planet Misie żelki bez żelatyny
bezglutenowe BIO 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-29
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
BIO
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
żelatyny BIO 100 g
123,70zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-08
Haribo Berry Dream Żelki owocowe Haribo Berry Dream Żelki owocowe
Data przydatności
2027-09-30
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Data przyd. 2027-11-30
Haribo Tropifrutti Żelki owocowe Haribo Tropifrutti Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30

inne produkty marki Bob Snail

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bob Snail? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bob Snail Ślimak bob Przekąski Bob Snail Ślimak bob Przekąski
owocowe mango 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-14
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-malinowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-truskawkowe 30 g
149,33zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-07
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5