Sodasan ekologiczne mydło na plamy

Sodasan
Sodasan ekologiczne mydło na plamySodasan ekologiczne mydło na plamy
BIO
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

82,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886000741

4019886000741

Cena: 8,23 zł

8.23 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie ekologiczne mydło na plamy firmy Sodasan.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Sodasan ekologiczne mydło na plamy? Sprawdź listę składników:

>30% ekologiczne mydło roślinne (anionowy środek powierzchniowo czynny), >5% wody, żółć wołowa, chlorofil.
Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego.


Producent marki Sodasan opisuje ekologiczne mydło na plamy tak:

Sodasan

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sodasan ekologiczne mydło na plamy do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
7
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8
SODASAN płyn do prania ubrań SODASAN płyn do prania ubrań
sportowych 750 ml
49,20zł/l

Cena: 36,90 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Sodasan

Czy znasz już markę Sodasan? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sodasan od 12 sierpnia 2010.

Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu werbeny i cytryny BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-07
Sodasan mydło roślinne BIO róża Sodasan mydło roślinne BIO róża
i pelargonia 100 g
108,60zł/kg

Cena: 10,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-23
Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
zielona herbata i limonka 100 g
108,50zł/kg

Cena: 10,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-16
Sodasan Ekologiczne mydło Sodasan Ekologiczne mydło
nagietek i aloes 100 g
112,30zł/kg

Cena: 11,23 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-26
Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

Cena: 21,68 zł

PLN
1
2
Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
do czyszczenia 500 ml
33,18zł/l

Cena: 16,59 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5