Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO

Bio Planete

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIOBio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

48,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412026

5902605412026

Cena: 19,45 zł

19.45 PLN 2027-02-28 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO firmy Bio Planete.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planete:

mąka kasztanowa* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Producent marki Bio Planete opisuje Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO tak:

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.


inne produkty w kategorii mąka

Wyrób firmy Bio Planete o nazwie Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Mąka kukurydziana BIO Bio Planet Mąka kukurydziana BIO
400 g
13,93zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-15
Bio Planet Mąka amarantusowa BIO Bio Planet Mąka amarantusowa BIO
400 g
30,80zł/kg

Cena: 12,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-30
Radix-Bis maka owsiana Radix-Bis maka owsiana
400 g
13,53zł/kg

Cena: 5,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-22
Radix-Bis skrobia kukurydziana Radix-Bis skrobia kukurydziana
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-31
Bio Planet Mąka z lnu BIO Bio Planet Mąka z lnu BIO
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-17
Bio Planet Migdały mielone Bio Planet Migdały mielone
(Mąka Migdałowa) BIO 400 g
99,70zł/kg

Cena: 39,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-31
Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 250 g
56,64zł/kg

Cena: 14,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-31
Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
tortowa 1 kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-04-30

inne produkty marki Bio Planete

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planete, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5