Bio Food Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIO

Bio Food

Zachowując wszystkie walory soków kwaszonych smak tego soku jest bardzo zbliżony do smaku soku ze świeżej marchwi.

Bio Food Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIOBio Food Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-11

pojemność

cena za litr

23,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693120476

5902693120476

Cena: 11,59 zł

11.59 PLN 2029-03-11 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIO marki Bio Food?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Food:

sok z marchwi kwaszonej*, czosnek*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 155 kJ / 35 kcal
Tłuszcz: 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 8 g
w tym cukry: 7,7 g
Białko: 0,5 g
Sól: 1 g


Producent marki Bio Food opisuje Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIO tak:

Zachowując wszystkie walory soków kwaszonych smak tego soku jest bardzo zbliżony do smaku soku ze świeżej marchwi.


inne produkty w kategorii soki warzywne

Wyrób firmy Bio Food o nazwie Sok z marchwi kiszonej NFC bezglutenowy BIO został przypisany do kategorii soki warzywne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Food Barszcz z buraków Bio Food Barszcz z buraków
kiszonych bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-15
Tymbark Vega Słoneczny Meksyk Sok Tymbark Vega Słoneczny Meksyk Sok
z warzyw i owoców 500 ml
8,90zł/l

Cena: 4,45 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Food sok z buraka kiszonego NFC Bio Food sok z buraka kiszonego NFC
bezglutenowy BIO 500 ml
20,80zł/l

Cena: 10,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-19
Charsznicki Ekologiczny sok 100% Charsznicki Ekologiczny sok 100%
z kiszonej kapusty 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-30
Bio Food Zakwas z buraków kiszonych Bio Food Zakwas z buraków kiszonych
bezglutenowy BIO 500 ml
21,16zł/l

Cena: 10,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-19
P R Z E C E N A -10%
Bio Food zakwas z ogórków Bio Food zakwas z ogórków
100% ekologiczny kiszony 500 ml
18,88zł/l

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-07
Bio Food Zakwas z Kapusty Bio Food Zakwas z Kapusty
100% ekologiczny kiszony 500 ml
19,64zł/l

Cena: 9,82 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-14
Bio Planet Zakwas z buraków Bio Planet Zakwas z buraków
tradycyjny BIO 500 ml
22,50zł/l

Cena: 11,25 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-18

inne produkty marki Bio Food

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Food, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
BIOFOOD ekologiczny sok BIO BIOFOOD ekologiczny sok BIO
z marchwi kwaszonej 300 ml
29,10zł/l

Cena: 8,73 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food ekologiczny sok z ogórków Bio Food ekologiczny sok z ogórków
kwaszonych BIO 300 ml
23,93zł/l

Cena: 7,18 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-28
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
BIO
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
bezglutenowy BIO 300 ml
66,63zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-09-19
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
700 ml
21,41zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
marchewką BIO 700 g
14,29zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-16
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
250 ml
41,64zł/l

Cena: 10,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5