Big Nature Żurawina suszona cięta

Big Nature

Żurawina jest owocem o cierpko-słodkim smaku. Cechuje się soczystą barwą i wspaniałym smakiem. Suszone owoce żurawiny można spożywać same lub jako dodatek do ciast, deserów, musli oraz sałatek. Idealnie komponuje się z mięsem duszonym.

Big Nature Żurawina suszona ciętaBig Nature Żurawina suszona cięta
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-17

pojemność

cena za kilogram

57,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622370

5903351622370

Cena: 8,58 zł

8.58 PLN 2028-03-17 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Żurawina suszona cięta firmy Big Nature.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Żurawina suszona cięta marki Big Nature:

żurawina suszona cięta, cukier, olej słonecznikowy.


Producent marki Big Nature opisuje Żurawina suszona cięta tak:

Żurawina jest owocem o cierpko-słodkim smaku. Cechuje się soczystą barwą i wspaniałym smakiem. Suszone owoce żurawiny można spożywać same lub jako dodatek do ciast, deserów, musli oraz sałatek. Idealnie komponuje się z mięsem duszonym.


inne produkty w kategorii owoce suszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Big Nature Żurawina suszona cięta do kategorii owoce suszone.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 150 g
101,13zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet Daktyle suszone Bio Planet Daktyle suszone
bezglutenowe BIO 150 g
50,33zł/kg

Cena: 7,55 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet Mieszanka studencka Bio Planet Mieszanka studencka
z żurawiną BIO 150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-26
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-31
Bio Planet Chipsy kokosowe Bio Planet Chipsy kokosowe
prażone BIO 150 g
68,27zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-19
Sante Skarby Ziemi Jagody Goji Sante Skarby Ziemi Jagody Goji
150 g
94,33zł/kg

Cena: 14,15 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-06
Florpak Migdał cały Florpak Migdał cały
150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-03-31

inne produkty marki Big Nature

Poznaj produkty marki Big Nature - w aktualnej ofercie mamy 17 produktów Big Nature.

Big Nature Erytrytol Big Nature Erytrytol
1 kg

Cena: 25,34 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2029-02-06
Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
100 g
43,80zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Big Nature Mieszanka studencka Big Nature Mieszanka studencka
200 g
43,20zł/kg

Cena: 8,64 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-31
Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
drobna 1.1 kg
8,17zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2030-05-31
Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
tłoczony na zimno 250 ml
103,96zł/l

Cena: 25,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
extra virgin 250 ml
130,20zł/l

Cena: 32,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Big Nature Bio Syrop z agawy Big Nature Bio Syrop z agawy
salmeana premium 340 g
41,15zł/kg

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-03
Big Nature Olej ze słodkich Big Nature Olej ze słodkich
migdałów tłoczony na zimno 250 ml
82,08zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5