Betex napój gazowany o smaku kwasu chlebowego

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Napój gazowany, smak: kwas chlebowy marki Betex?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Napój gazowany, smak: kwas chlebowy marki Betex:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 134 kJ/ 31 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 7,8 g |
| w tym cukry | 7,1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 4 sugerowane porcje produktu po 250 ml. |
| Jęczmień : | Zawiera |
Producent marki Betex opisuje Napój gazowany, smak: kwas chlebowy tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Napój gazowany, smak: kwas chlebowy firmy Betex. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Marek , 2023-06-28 13:28:42Ok.
- Marek , 2023-06-28 13:28:22Ok.
inne produkty w kategorii kwas chlebowy
Wyrób firmy Betex o nazwie Napój gazowany, smak: kwas chlebowy został przypisany do kategorii kwas chlebowy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 9,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_bezglutenowy_BIO/53416.html2027-11-30
Uzdatniona woda, chleb żytni bio, (mąka żytnia, woda), cukier bio, drożdze bio, sok malinowy bio 2%.
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_z_sokiem_malinowym_bezglutenowy_BIO/54926.html2026-12-30
uzdatniona woda, chleb żytni* (mąka ŻYTNIA*, woda), miód nektarowy wielokwiatowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Eko_Natura_Kwas_chlebowy_tradycyjny_na_miodzie_BIO/111870.html2027-04-30






Koszyk z zakupami