Beskidzkie chrupki o smaku zielonej cebulki

Beskidzkie
Beskidzkie chrupki o smaku  zielonej cebulkiBeskidzkie chrupki o smaku  zielonej cebulki
masa netto

masa netto

85 g

pojemność

cena za kilogram

53,41 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907029008268

5907029008268

Cena: 4,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.54 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki firmy Beskidzkie.

Jak powstał produkt Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki firmy Beskidzkie - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

kaszka kukurydziana (65 %), olej rzepakowy, posypka o smaku zielonej cebulki [serwatka w proszku (z mleka), sól, cebula w proszku (2 %), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, przyprawy, kwas: kwas jabłkowy; aromaty]
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w: 100 g
Wartość energetyczna1982 kJ / 474 kcal
Tłuszcz25 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,9 g
Węglowodany54 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik3,8 g
Białko6,4 g
Sól2,6 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie zawiera około 2-3 porcje po 30 g.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać

Producent marki Beskidzkie opisuje Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki tak:

Beskidzkie
O marce:to się wychrupie Beskidzkie Chrupki o smaku orzechowym Beskidzkie Prażynki o smaku bekonowym
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki.
Pozostałe informacje:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej - Azot E941.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii chrupki

Produkt Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki firmy Beskidzkie znajduje się w kategorii chrupki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chrupki:

Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
z solą 85 g
42,35zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-30
Puffuleti Chrupki kukurydziane Puffuleti Chrupki kukurydziane
o smaku słodkiej kukurydzy 85 g
42,35zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland popcorn maślany Bakalland popcorn maślany
do kuchenki mikrofalowej 90 g
33,22zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-10-30
Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
14,15zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-29
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-31
Bio Planet Chipsy bananowe słodzone Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-01-31
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
o smaku truskawkowym 70 g
45,00zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5