Beskidzkie Precelki o smaku kurki w śmietanie

Beskidzkie
Beskidzkie Precelki o smaku kurki w śmietanieBeskidzkie Precelki o smaku kurki w śmietanie
masa netto

masa netto

120 g

pojemność

cena za kilogram

37,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907029012920

5907029012920

Cena: 4,54 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.54 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Precelki o smaku kurki w śmietanie marki Beskidzkie?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Precelki o smaku kurki w śmietanie marki Beskidzkie:

Mąka pszenna, przyprawa o smaku kurek w śmietanie 9,3% [przyprawy (cebula, czosnek, rozmaryn, pieprz biały), cukier, sól, serwatka (z mleka), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, kurki 0,65%, śmietana w proszku (z mleka) 0,65%, aromaty], olej roślinny rzepakowy, sól, cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorotlenek sodu; aromat. Produkt może zawierać sezam, orzeszki ziemne, soję.


inne produkty w kategorii paluszki

Beskidzkie Precelki o smaku kurki w śmietanie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii paluszki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 13 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Lajkonik paluszki słone Lajkonik paluszki słone
Data przyd. 2027-03-16
Lajkonik paluszki słone Familijna Lajkonik paluszki słone Familijna
Paczka 300 g
24,13zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
41
Data przyd. 2027-02-24
Lajkonik Paluszki słone extra Lajkonik Paluszki słone extra
cienkie 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-03-18
Lajkonik Junior w podróży Drobne Lajkonik Junior w podróży Drobne
pieczywo o smaku waniliowym 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-20
Lajkonik Paluszki z sezamem Lajkonik Paluszki z sezamem
Data przyd. 2027-03-12
Biopont Paluszki solone Biopont Paluszki solone
bezglutenowe BIO 45 g
116,44zł/kg

Cena: 5,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-03
Lajkonik Junior Paluszki o smaku Lajkonik Junior Paluszki o smaku
waniliowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-02-17
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
Data przyd. 2027-01-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5