Beskidzkie Prażynki solone

Zainteresował Cię produkt Prażynki solone marki Beskidzkie?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Beskidzkie Prażynki solone? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2261 kJ / 542 kcal |
| Tłuszcz | 33 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 58 g |
| w tym cukry | 0,3 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 2,3 g |
| Sól | 1,5 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 2-3 porcje po 30 g. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Skorupiaki : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Mięczaki : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
Producent marki Beskidzkie opisuje Prażynki solone tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Prażynki solone firmy Beskidzkie. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii chrupki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Beskidzkie Prażynki solone do kategorii chrupki.
grys kukurydziany 58%, krem czekoladowy 42% [cukier, olej słonecznikowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,7%, czekolada 1,5% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz (...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Flips_chrupki_kukurydziane_czekoladowe/31516.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Spolem_Kielce_Przysmak_Swietokrzyski_Snack_do_smazenia/38534.html66 % kasza kukurydziana, 34 % krem o smaku truskawkowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach, cukier puder, odtłuszczone mleko w proszku, se(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_truskawkowym/42258.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku czekoladowym: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, odtłuszczone kakao, odtłuszczone(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_czekoladowym/42259.html67 % kasza kukurydziana, 33 % krem o smaku toffi: oleje roślinne (olej rzepakowy, olej kokosowy) w zmiennych proporcjach; cukier puder, kakao częściowo odtłuszczone, odtłuszcz(...)
Cena: 3,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Tygryski_chrupki_kukurydziane_o_smaku_toffi/42260.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10
inne produkty marki Beskidzkie
Firma Beskidzkie prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 kwietnia 2023 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Beskidzkie.
mąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (2,6 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Paluchy_z_sola/73953.html






Koszyk z zakupami