Beskidzkie Paluszki z solą

Czy warto kupić produkt Paluszki z solą marki Aksam?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Paluszki z solą marki Aksam:
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1648 kJ/390 kcal |
| Tłuszcz | 5,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 2,2 g |
| Błonnik | 2,1 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 3,8 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 8 porcji po 30 g. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Aksam opisuje Paluszki z solą tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Paluszki z solą firmy Aksam? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii paluszki
Beskidzkie Paluszki z solą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii paluszki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 18 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (3,8 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Paluszki_Beskidzkie_z_sola/23579.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_slone_Familijna_Paczka/28916.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat(...)
Cena: 2,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_paluszki/29851.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 2,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_solone/32966.htmlmąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,3 %), regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, jęczmienny ekstrakt słodowy
Cena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Paluszki_slone_extra_cienkie/53768.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10






Koszyk z zakupami