Beskidzkie Paluszki w polewie o smaku truskawkowym

Oglądasz produkt o nazwie Paluszki w polewie o smaku truskawkowym firmy Beskidzkie.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Beskidzkie Paluszki w polewie o smaku truskawkowym? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2058 kJ / 491 kcal |
| Tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 66 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 6,4 g |
| Sól | 0,95 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 1-2 porcji po 30 g. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Beskidzkie opisuje Paluszki w polewie o smaku truskawkowym tak:
inne produkty w kategorii paluszki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Beskidzkie Paluszki w polewie o smaku truskawkowym do kategorii paluszki.
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (3,8 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Paluszki_Beskidzkie_z_sola/23579.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_slone_Familijna_Paczka/28916.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat(...)
Cena: 2,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_paluszki/29851.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 2,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_solone/32966_2410073_238.htmlmąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,3 %), regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, jęczmienny ekstrakt słodowy
Cena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Paluszki_slone_extra_cienkie/53768.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10






Koszyk z zakupami