Beskidzkie Orzeszki w cieście o smaku wasabi

Beskidzkie
Beskidzkie Orzeszki w cieście o smaku wasabiBeskidzkie Orzeszki w cieście o smaku wasabi
masa netto

masa netto

70 g

pojemność

cena za kilogram

57,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907029008695

5907029008695

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi marki Beskidzkie?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Beskidzkie:

orzeszki ziemne 52 %, skrobia kukurydziana, skrobia kukurydziana modyfikowana, olej słonecznikowy, maltodekstryna, dekstroza, sól, cukier, soja, pszenica, przyprawy, białko hydrolizowane, regulatory kwasowości: dioctan sodu, kwas cytrynowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy, aromaty, substancja spulchniająca: węglany amonu, barwnik: E141 (ii)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w: 100 g
Wartość energetyczna2149 kJ / 515 kcal
Tłuszcz 29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,4 g
Węglowodany46 g
w tym cukry 8,9 g
Błonnik 9,1 g
Białko 13 g
Sól 2,1 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie zawiera około 2-3 porcje po 30 g.

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Beskidzkie opisuje Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi tak:

Beskidzkie
O marce:to się wychrupie Beskidzkie Orzeszki z solą
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii orzeszki ziemne

Wyrób firmy Beskidzkie o nazwie Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi został przypisany do kategorii orzeszki ziemne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Skawa Orzeszki drażetki Skawa Orzeszki drażetki
Data przyd. 2027-04-01
Bio Planet Orzeszki ziemne Bio Planet Orzeszki ziemne
prażone bez soli BIO 350 g
39,34zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Bio Planet Orzeszki ziemne BIO Bio Planet Orzeszki ziemne BIO
350 g
21,06zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-12-31
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku chili 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-05-21
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku wasabi 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-02-12
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku limonki w pomidorowej salsie 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-06-09
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku cebulki ze śmietanką 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-17
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku bekonu 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5