Beskidzkie Orzeszki o smaku śmietanki z cebulką

Beskidzkie
Beskidzkie Orzeszki o smaku  śmietanki z cebulkąBeskidzkie Orzeszki o smaku  śmietanki z cebulką
masa netto

masa netto

70 g

pojemność

cena za kilogram

57,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907029012470

5907029012470

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Orzeszki o smaku śmietanki z cebulką firmy Beskidzkie?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Orzeszki o smaku śmietanki z cebulką marki Beskidzkie:

Orzeszki ziemne 52%, skrobia kukurydziana, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, maltodekstryna, dekstroza, sól, cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian sodu, inozynian disodu, guanylan disodu; cebula w proszku 0,3%, mąka ryżowa, czosnek w proszku, aromaty (w tym białko mleka i laktoza), syrop glukozowy, pietruszka, całkowicie utwardzony olej kokosowy, olej roślinny (kokosowy, palmowy), substancje przeciwzbrylające: fosforan wapnia, dwutlenek krzemu; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, fosforan potasu; stabilizator: guma arabska; barwnik: karoteny. Produkt może zawierać gluten, orzechy, soję i gorczycę.


inne produkty w kategorii orzeszki ziemne

Produkt Orzeszki o smaku śmietanki z cebulką firmy Beskidzkie znajduje się w kategorii orzeszki ziemne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu orzeszki ziemne:

Skawa Orzeszki drażetki Skawa Orzeszki drażetki
Data przyd. 2027-04-01
Bio Planet Orzeszki ziemne Bio Planet Orzeszki ziemne
prażone bez soli BIO 350 g
39,34zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Bio Planet Orzeszki ziemne BIO Bio Planet Orzeszki ziemne BIO
350 g
21,06zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-12-31
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku chili 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-05-21
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku wasabi 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-02-12
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku limonki w pomidorowej salsie 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-06-09
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku cebulki ze śmietanką 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-17
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku bekonu 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5