Beskidzkie Misiaki Krakersy

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Misiaki krakersy marki Beskidzkie?
Jak powstał produkt Misiaki krakersy firmy Beskidzkie - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1761 kJ/ 417 kcal |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 8,1 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,59 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 3 porcje po 30 g. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Beskidzkie opisuje Misiaki krakersy tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Misiaki krakersy marki Beskidzkie? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii krakersy
Produkt Misiaki krakersy firmy Beskidzkie znajduje się w kategorii krakersy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu krakersy:
mąka pszenna, olej rzepakowy (21 %), jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, sól, glukoza, jaja w proszku, emulgator: lecytyny
Cena: 7,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_krakersy_Super/25440.htmlmała pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, aromat wanilinowy, drożdże
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_Safari_krakersy/35367.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Ania_krakersy_mini_jungle_BIO/74247.html2027-02-28
mąka pszenna, olej rzepakowy (18 %), cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, słodka serwatka w proszku (z mleka), sól, dekstryna, cebula w proszku (1,2 %), substancje spulchniają(...)
Cena: 6,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakersy_mini_ser_i_cebulka/95287.htmlMąka pszenna, olej rzepakowy (18%), cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, dekstryna, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, słodka serwatka w pro(...)
Cena: 6,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakersy_mini_solone/131606.html2027-02-18
Mąka pszenna, olej rzepakowy (14%), dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, fosforan monowapniowy(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Rewersy_z_ziolami_prowansalskimi/131731.html2027-01-21
Mąka pszenna, olej rzepakowy (18 %), cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, sól, dekstryna, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu; słodka serwatka w pr(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakersy_Mini_Bruschetta/131736.html2027-02-09
inne produkty marki Beskidzkie
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Beskidzkie, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
mąka pszenna, nasiona sezamu (10 %), olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_paluchy_z_sezamem/49201.htmlmąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (2,6 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Paluchy_z_sola/73953.html






Koszyk z zakupami