Beskidzkie Bajgle z solą

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mini bajgle pszenne z solą firmy Beskidzkie?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Beskidzkie:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1501 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 8,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,0 g |
| Węglowodany | 61 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 8,0 g |
| Sól | 3,9 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 6-7 porcji po 30 g. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Beskidzkie opisuje Mini bajgle pszenne z solą tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mini bajgle pszenne z solą firmy Beskidzkie? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii paluszki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Beskidzkie Bajgle z solą do kategorii paluszki.
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, cukier, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu
Cena: 4,91 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Bajgle_klasyczne/111632_2403826_491.htmlmąka pszenna, orzeszki ziemne prażone (12%), cukier, olej roślinny rzepakowy, sól, aromat o smaku masła orzechowego, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, reg(...)
Cena: 3,93 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Bajgle_o_smaku_maslo_orzechowe/127800_2403824_393.htmlmąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (3,8 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Paluszki_Beskidzkie_z_sola/23579.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_slone_Familijna_Paczka/28916.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat (...)
Cena: 2,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_paluszki/29851.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (5 %), sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, sól morska, drożdże, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Precelki_Chrupkie/32795.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 2,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_solone/32966.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.htmlinne produkty marki Beskidzkie
Poznaj produkty marki Beskidzkie - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Beskidzkie.
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (2,6 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 3,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Beskidzkie_Paluchy_z_sola/73953.html






Koszyk z zakupami