Beskidzkie paluchy z sezamem

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Paluchy z sezamem firmy Beskidzkie?
Jak powstał produkt Paluchy z sezamem firmy Beskidzkie - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1898 kJ / 451 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 9,8 g |
| Błonnik | 4,2 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,2 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 3-4 porcji po 30 g. |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Beskidzkie opisuje Paluchy z sezamem tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Paluchy z sezamem firmy Beskidzkie. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii paluszki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Beskidzkie paluchy z sezamem do kategorii paluszki.
mąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_w_podrozy_Drobne_pieczywo_o_smaku_waniliowym/57063.html2027-02-10
mąka pszenna, olej roślinny rzepakowy, sól (3,8 %), cukier, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, aromat
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Paluszki_Beskidzkie_z_sola/23579.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_slone_Familijna_Paczka/28916.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat(...)
Cena: 2,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Junior_paluszki/29851.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Cena: 2,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_paluszki_solone/32966.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy (11 %), sól, sól morska, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Krakowskie_talarki/52178.htmlmąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,3 %), regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, jęczmienny ekstrakt słodowy
Cena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Paluszki_slone_extra_cienkie/53768.htmlmąka pszenna, sezam (8 %), olej rzepakowy (4 %), cukier, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowę(...)
Cena: 5,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Lajkonik_Paluszki_z_sezamem/57064.html






Koszyk z zakupami