Bella Baby Happy Podkłady higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cm

Bella Podkłady higieniczne dla dzieci. Doskonała ochrona przy zmianie pieluszki, zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży. Idealne jako ochrona pościeli i materaca w łóżeczku maluszka. Wyrób posiada świadectwo PZH
Bella Baby Happy Podkłady  higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cmBella Baby Happy Podkłady  higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cm
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

2,20 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516600853

5900516600853

Cena: 21,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
21.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Podkłady higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cm firmy Bella.

Producent marki Bella opisuje Podkłady higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cm tak:

Podkłady higieniczne dla dzieci. Doskonała ochrona przy zmianie pieluszki, zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży. Idealne jako ochrona pościeli i materaca w łóżeczku maluszka. Wyrób posiada świadectwo PZH
Marka:Bella Baby Happy
Rodzaj opakowania:Not specified
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (TZMO S.A.) ul. Żółkiewskiego 20/26 87-100 Toruń Poland
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii pieluchy i majteczki

Wyrób firmy Bella o nazwie Podkłady higieniczne dla dzieci XL 90 cm x 60 cm został przypisany do kategorii pieluchy i majteczki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Naty ekologiczne pieluchy 4 Naty ekologiczne pieluchy 4
8-15 kg, jednorazowe 22 szt.
2,64zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchomajtki Naty ekologiczne pieluchomajtki
jednorazowe no.5 (12-18kg.) 20 szt.
2,90zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchomajtki Naty ekologiczne pieluchomajtki
jednorazowe no.6 (16+kg.) 18 szt.
3,22zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchy 4 Naty ekologiczne pieluchy 4
7-18 kg, jednorazowe 26 szt.
1,80zł/szt.

Cena: 46,81 zł

PLN
1
1
Bella Baby Happy Pieluszki Bella Baby Happy Pieluszki
2 mini 3-6 kg 38 szt.

Cena: 27,18 zł

PLN
1
1
Bella Baby Happy Pieluszki Bella Baby Happy Pieluszki
3 midi 5-9 kg 70 szt.

Cena: 43,99 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Bella

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Bella? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella płatki kosmetyczne Bella płatki kosmetyczne
80 szt.

Cena: 4,42 zł

PLN
1
1
Bella Panty Soft wkładki Bella Panty Soft wkładki
higieniczne 20 szt.

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella Podpaski ze skrzydełkami Bella Podpaski ze skrzydełkami
softplait Nova 10 szt.

Cena: 3,38 zł

PLN
1
11
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Bella Podpaski Normal Bella Podpaski Normal
20 szt.

Cena: 4,78 zł

PLN
1
25
Bella Nova Podpaski Maxi Bella Nova Podpaski Maxi
10 szt.

Cena: 4,68 zł

PLN
1
24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5