Bella Baby Happy Pieluszki 2 mini 3-6 kg

Bella Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
Bella Baby Happy Pieluszki  2 mini 3-6 kgBella Baby Happy Pieluszki  2 mini 3-6 kg
masa netto

masa netto

38 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,72 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516605353

5900516605353

Cena: 27,18 zł

27.18 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Pieluszki 2 mini 3-6 kg marki Bella?

Producent marki Bella opisuje Pieluszki 2 mini 3-6 kg tak:

Pieluszki jednorazowe. Nowoczesna konstrukcja zapewnia optymalną chłonność i wysoki komfort użytkowania. Produkt z atestem NIZP-PZH Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5544, ważna do 30.04.2026 r.
Marka:Bella Baby Happy
Pozostałe informacje:
Przygotowanie i stosowanie:Wyrób jednorazowego użytku
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii pieluchy i majteczki

Bella Baby Happy Pieluszki 2 mini 3-6 kg w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pieluchy i majteczki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 6 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Naty ekologiczne pieluchy 4 Naty ekologiczne pieluchy 4
8-15 kg, jednorazowe 22 szt.
2,64zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchomajtki Naty ekologiczne pieluchomajtki
jednorazowe no.5 (12-18kg.) 20 szt.
2,90zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchomajtki Naty ekologiczne pieluchomajtki
jednorazowe no.6 (16+kg.) 18 szt.
3,22zł/szt.

Cena: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty ekologiczne pieluchy 4 Naty ekologiczne pieluchy 4
7-18 kg, jednorazowe 26 szt.
1,80zł/szt.

Cena: 46,81 zł

PLN
1
1
Bella Baby Happy Pieluszki Bella Baby Happy Pieluszki
3 midi 5-9 kg 70 szt.

Cena: 43,99 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Bella

Firma Bella prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 21 produktów marki Bella.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Panty Soft wkładki Bella Panty Soft wkładki
higieniczne 20 szt.

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella Podpaski ze skrzydełkami Bella Podpaski ze skrzydełkami
softplait Nova 10 szt.

Cena: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Bella Podpaski Normal Bella Podpaski Normal
20 szt.

Cena: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella Nova Podpaski Maxi Bella Nova Podpaski Maxi
10 szt.

Cena: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella Panty Classic wkładki Bella Panty Classic wkładki
higieniczne 20 szt.

Cena: 2,99 zł

PLN
1
8
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5