Bebilon 2 mleko następne, po 6. miesiącu

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu 2 mleko następne firmy Bebilon?
Jak powstał produkt 2 mleko następne firmy Bebilon - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml gotowego do spożycia mleka |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 285 kJ |
| Wartość energetyczna | 68 kcal |
| Tłuszcz w tym: | 3,2 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 1,6 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0,5 g |
| kwas linolowy (LA) | 435 mg |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 52,3 mg |
| kwas arachidonowy (AA) | 8,8 mg |
| kwas dokozaheksaenowy (DHA) | 17,0 g |
| kwas eikozapentaenowy (EPA) | 3,6 g |
| Węglowodany w tym: | 8,2 g |
| cukry | 8,1 g |
| laktoza | 7,8 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| w tym oligosacharydy: | |
| GOS (galaktooligosacharydy) | 0,48 g |
| FOS (fruktooligosacharydy) | 0,08 g |
| 3'GL (3'-galaktozylolaktoza) | 0,015 g |
| Białko | 1,4 g |
| Witaminy | |
| Witamina A | 59 µg |
| Witamina D | 1,70 µg |
| Witamina E | 1,5 mg |
| Witamina K | 5,8 µg |
| Witamina C | 9,3 mg |
| Tiamina | 0,10 mg |
| Ryboflawina | 0,14 mg |
| Niacyna | 0,46 mg |
| Witamina B6 | 0,056 mg |
| Kwas foliowy | 8,2 µg |
| Witamina B12 | 0,18 µg |
| Biotyna | 1,8 µg |
| Kwas pantotenowy | 0,5 mg |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Bebilon opisuje 2 mleko następne tak:
Jakie recenzje zebrał produkt 2 mleko następne marki Bebilon? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- 2025-02-27 14:31:15Szybka wysyłka. Wszystko zgodnie z opisem.
inne produkty w kategorii mleko modyfikowane
Wyrób firmy Bebilon o nazwie 2 mleko następne został przypisany do kategorii mleko modyfikowane. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
laktoza, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, ch(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA2_COMBIOTIK_Preparat_do_dalszego_zywienia_niemowlat_po_6.miesiacu/113783.html2027-09-25
odtłuszczne mleko w proszku, laktoza (z mleka), produkt serwatkowy w proszku (odmineralizowana serwatka, koncentrat białka serwatki) z mleka, maltodektryna, galaktooligosachar(...)
Cena: 17,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Junior_3_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka_dla_dzieci/24128.htmlhydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 33,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_Comfort_na_kolki_i_zaparcia/43635.html2026-10-03
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej palmowy z certyfikowanych upraw, olej kokosowy, olej rzepakowy, substancja zag(...)
Cena: 35,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebiko_Extracare_AR_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_dla_niemowlat_od_urodzenia/48304.html2026-10-03
laktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka, galaktooligosacharydy z laktozy, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, c(...)
Cena: 44,99 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_HA1_Combiotik_Preparat_do_poczatkowego_zywienia_niemowlat_od_urodzenia/114318.html2027-11-22
hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), syrop glukozowy w prosz(...)
Cena: 43,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Comfort_2_Zywnosc_specjalnego_przeznaczenia_medycznego_w_przypadku_kolek_ilub_zaparc/28429.html2026-09-12
Odtłuszczone mleko*, laktoza*, oleje roślinne* (palmowy❤, rzepakowy*, słonecznikowy*), serwatka* z mleka częściowo odmineralizowana w proszku, galaktooligosacharydy*z laktozy*(...)
Cena: 4,29 zł
PLN https://dodomku.pl/HiPP_2_BIO_COMBIOTIK_Ekologiczne_mleko_nastepne_dla_niemowlat/102329.html2026-10-03
Firma Bebilon prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 1 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 10 produktów marki Bebilon.
laktoza z mleka, hydrolizat białka serwatki z mleka, oleje roślinne (wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z mleka 9,2 %, em(...)
Cena: 47,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Prosyneo_HA_2_Mleko_nastepne_dla_niemowlat/113226.html2026-09-16
laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_2_Mleko_nastepne/113233.html2027-11-07
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,57 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_2_Advance_Pronutra_Mleko_nastepne/124122.html2026-09-23
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (16 %) z mleka, koncentrat białek serwatki z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (13,6 %), olej słonecznikowy, olej rzepakowy, wapń,(...)
Cena: 55,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_3_Advance_Pronutra_Junior_Odzywcza_formula_na_bazie_mleka/30539.html2026-09-15
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_5_Formula_na_bazie_mleka_dla_przedszkolaka/113231.html2027-05-08
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_4_Formula_na_bazie_mleka/113232.html2027-07-09
laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS (17 %) z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (16 %), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, olej rzepakowy, bezwodny tłusz(...)
Cena: 68,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_Profutura_Duobiotik_3_Formula_na_bazie_mleka/113234.html2027-05-11
woda, odtłuszczone mleko, laktoza z mleka, galaktooligosacharydy GOS z mleka (1,58 %), wysokooleinowy olej słonecznikowy, odmineralizowana serwatka z mleka, olej kokosowy, ole(...)
Cena: 3,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Bebilon_1_Advance_Pronutra_Mleko_poczatkowe/124117_2371537_360.html2026-06-12







Koszyk z zakupami