Bartolini Makaron 5-smakowy dla dzieci świdrzaki

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1527 kJ / 360 kcal |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Błonnik | 3,6 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,01 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Cena: 5,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Czaniecki_Makaron_5_jajeczny_nitka_walcowana/113074.htmlCena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_gwiazdki/126562.html2028-11-12
Cena: 2,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Orzo_w_ksztalcie_ryzu/126563.html2029-01-26
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Cena: 5,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Czaniecki_makaron_swojski_5jajeczny_nitki/23484.htmlCena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Domowa_jajeczna_Krajanka/32393.htmlCena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Tagliatelle_makaron_Gniazda_Semolina_BIO/35903.htmlCena: 4,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Jajeczna_makaron_koraliki/36280.html






Koszyk z zakupami