Bartolini Makaron 5-smakowy dla dzieci świdrzaki

Świdrzaki ze zdrowej paki Kolorowy makaron w kształcie świderków - dlaczego nie :)? Apetyczny formą przypomina kolorowe świderki, które dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki mąki pszennej, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu Naturalny moc kolorów w tych kluseczkach to zasługa wyłącznie naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw tj. burak, pomidor, szpinak i kurkuma Uwielbiany przez dzieci które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru
Bartolini Makaron 5-smakowy dla dzieci świdrzakiBartolini Makaron 5-smakowy dla dzieci świdrzaki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

26,44 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901902002060

5901902002060

Cena: 6,61 zł

6.61 PLN 2029-03-31 NewCondition
mąka makaranowa pszenna, warzywa w zmiennych proporcjach (pomidor suszony, szpinak suszony, burak czerwony suszony), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1527 kJ / 360 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany72 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik3,6 g
Białko12 g
Sól0,01 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Świdrzaki ze zdrowej paki Kolorowy makaron w kształcie świderków - dlaczego nie :)? Apetyczny formą przypomina kolorowe świderki, które dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki mąki pszennej, doskonale trzymają kształt również po ugotowaniu Naturalny moc kolorów w tych kluseczkach to zasługa wyłącznie naturalnych, sproszkowanych warzyw i przypraw tj. burak, pomidor, szpinak i kurkuma Uwielbiany przez dzieci które mogą zajadać się nim w swoich ulubionych zupkach, obiadkach czy deserkach przyrządzanych z dodatkiem śmietanki, świeżych owoców, miodu czy cukru
Cechy:makaron dla dzieci, makaron kolorowy, makaron dla dzieci świderki
Marka:Bartolini
O marce:Firma rodzinna, polski produkt
Przechowywanie:Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:
Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
walcowana 250 g
21,04zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2031-06-30
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
22,76zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2031-04-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5