Barilla makaron z pszenicy durum Farfalle n 65 (kokardki)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron z semoliny z pszenicy durum firmy Barilla?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Barilla makaron z pszenicy durum Farfalle n 65 (kokardki)? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1521 kJ |
| Wartość energetyczna | 359 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 71,0 g |
| w tym: cukry | 3,5 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 13,0 g |
| Sól | 0,01 g |
| ⁽ ¹ ⁾RI = Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 6 porcji po 80 g. |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Barilla opisuje Makaron z semoliny z pszenicy durum tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Makaron z semoliny z pszenicy durum marki Barilla? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii makaron
Wyrób firmy Barilla o nazwie Makaron z semoliny z pszenicy durum został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_z_pszenicy_durum_swiderki/18577.htmlCena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_makaron_Spaghetti_no_6/31480.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_piora_penne_rigate/36082.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_krajanka_bavette_n._13/36087.html2028-10-01
Cena: 6,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_spaghetti_n._5_n./36088.htmlCena: 9,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Fusilli_Swiderki_Semolina_BIO/37109.html2029-01-15
Cena: 9,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Farfalle_semolina_BIO/39811.html2028-11-17
Cena: 9,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Penne_Rigate_Grano_Duro_semolina_BIO/39819.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Barilla, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 6,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_Gnocchi_makaron_z_pszenicy_durum/124779.html2028-07-01






Koszyk z zakupami