Baby Zdrój woda źródlana niegazowana

Baby Zdrój

Woda Baby Zdrój dedykowana jest mamom, kobietom w ciąży oraz dzieciom od pierwszych dni życia. Woda niskozmineralizowana, niegazowana o niskiej zawartości sodu. Suma składników mineralnych 298 mg/L
Woda odpowiednia do przygotowania posiłków dla niemowląt. Nie wymaga przegotowania.

Baby Zdrój woda źródlana  niegazowanaBaby Zdrój woda źródlana  niegazowana
pojemność netto

pojemność netto

700 ml

pojemność

cena za litr

13,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900238562866

5900238562866

Cena: 9,19 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.19 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt woda źródlana niegazowana marki Baby Zdrój?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt woda źródlana niegazowana marki Baby Zdrój:

Zawartość składników mineralnych w litrze wody (mg/L)
aniony
wodorowęglanowy - 135,1
siarczanowy - 53,7
chlorkowy - < 13
fluorkowy - < 0,14


kationy
wapniowy - 64,4
magnezowy - 5,3
potasowy - < 2,0
sodowy - < 6,0


Producent marki Baby Zdrój opisuje woda źródlana niegazowana tak:

Woda Baby Zdrój dedykowana jest mamom, kobietom w ciąży oraz dzieciom od pierwszych dni życia. Woda niskozmineralizowana, niegazowana o niskiej zawartości sodu. Suma składników mineralnych 298 mg/L
Woda odpowiednia do przygotowania posiłków dla niemowląt. Nie wymaga przegotowania.


inne produkty w kategorii woda niegazowana

Produkt woda źródlana niegazowana firmy Baby Zdrój znajduje się w kategorii woda niegazowana, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu woda niegazowana:

Kinga Pienińska naturalna woda Kinga Pienińska naturalna woda
mineralna niegazowana, w szklanej butelce 700 ml
8,04zł/l

Cena: 5,63 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2028-02-07
Żywiec Woda niegazowana Żywiec Woda niegazowana
700 ml
5,51zł/l

Cena: 3,86 zł

PLN
1
105
Data przydatności
2027-08-10
Cisowianka Classique Woda Cisowianka Classique Woda
mineralna niegazowana 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-30
Evian naturalna woda mineralna Evian naturalna woda mineralna
niegazowana 750 ml
15,11zł/l

Cena: 11,33 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-05-19
Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
niegazowana 330 ml
22,61zł/l

Cena: 7,46 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-04-10
Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
średnionasycona 330 ml
23,39zł/l

Cena: 7,72 zł

PLN
1
40
Data przydatności
2028-03-05
Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
średnionasycona 750 ml
15,99zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
42
Data przydatności
2027-10-27
Żywiec Zdrój niegazowany Żywiec Zdrój niegazowany
woda źródlana 5 litrów
2,60zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-07-27
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5