Baby Zdrój woda niegazowana dla dziewczynki

Baby Zdrój
52Baby Zdrój woda niegazowana dla dziewczynki
Baby Zdrój to woda niskosodowa i niskozmineralizowana. Ujęcie tej krystalicznej kropli życia o pierwotnej czystości i smaku znajduje się na dziewiczych terenach pięknego Polesia, na granicy Chełmskiego i Poleskiego Parku Krajobrazowego. Kraina tak idealnie czysta ekologicznie może być źródłem tylko naprawdę wyjątkowej wody. Baby Zdrój nie posiada w swoim składzie żadnych substancji uznanych za szkodliwe nawet w minimalnych ilościach.
Baby Zdrój woda niegazowana dla dziewczynkiBaby Zdrój woda niegazowana dla dziewczynki
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

11,96 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900238562354

5900238562354

Cena: 2,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt woda niegazowana dla dziewczynki marki Baby Zdrój?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano woda niegazowana dla dziewczynki marki Baby Zdrój:

niegazowana woda źródlana


Producent marki Baby Zdrój opisuje woda niegazowana dla dziewczynki tak:

Baby Zdrój to woda niskosodowa i niskozmineralizowana. Ujęcie tej krystalicznej kropli życia o pierwotnej czystości i smaku znajduje się na dziewiczych terenach pięknego Polesia, na granicy Chełmskiego i Poleskiego Parku Krajobrazowego. Kraina tak idealnie czysta ekologicznie może być źródłem tylko naprawdę wyjątkowej wody. Baby Zdrój nie posiada w swoim składzie żadnych substancji uznanych za szkodliwe nawet w minimalnych ilościach.

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu woda niegazowana dla dziewczynki firmy Baby Zdrój? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii woda niegazowana

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Baby Zdrój woda niegazowana dla dziewczynki do kategorii woda niegazowana.

    Żywiec Zdrój niegazowany Żywiec Zdrój niegazowany
    woda źródlana 5 litrów
    2,60zł/l

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2027-07-27
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana 1.5 litra
    2,27zł/l

    Cena: 3,40 zł

    PLN
    1
    410
    Data przyd. 2027-08-31
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana sportcap 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    175
    Data przyd. 2027-02-08
    Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
    niegazowana 500 ml
    4,28zł/l

    Cena: 2,14 zł

    PLN
    1
    56
    Data przyd. 2027-02-08
    Selenka Wieniec Zdrój naturalna Selenka Wieniec Zdrój naturalna
    woda mineralna niegazowana 1.5 litra
    2,21zł/l

    Cena: 3,32 zł

    PLN
    1
    116
    Data przyd. 2027-06-25
    Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
    woda niegazowana 500 ml
    3,98zł/l

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-07-22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5