Baby Zdrój Woda źródlana niegazowana, od urodzenia

Baby Zdrój
05
Przysłano mi butlę z wybrzuszony dnem i nie można było jej postawić. Ten kto pakował powinien przesłać na swój koszt dobry towar. Jestem oburzona. Zawsze robiłam Wam dobrą reklamę. Jesteście jedyni , którzy podają daty ważności i to sobie bardzo cenię. Baby Zdrój Woda źródlana niegazowana, od urodzenia
11Baby Zdrój Woda źródlana niegazowana, od urodzenia
Baby Zdrój Woda źródlana  niegazowanaBaby Zdrój Woda źródlana  niegazowana
pojemność netto

pojemność netto

3.1 litra

pojemność

cena za litr

2,58 zł / l

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900238562989

5900238562989

Cena: 7,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Woda źródlana niegazowana marki Baby Zdrój?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Woda źródlana niegazowana firmy Baby Zdrój. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Ewa Rochon , 2025-07-03 10:04:03Przysłano mi butlę z wybrzuszony dnem i nie można było jej postawić. Ten kto pakował powinien przesłać na swój koszt dobry towar. Jestem oburzona. Zawsze robiłam Wam dobrą reklamę. Jesteście jedyni , którzy podają daty ważności i to sobie bardzo cenię.



inne produkty w kategorii woda niegazowana

Wyrób firmy Baby Zdrój o nazwie Woda źródlana niegazowana został przypisany do kategorii woda niegazowana. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Żywiec Zdrój niegazowany Żywiec Zdrój niegazowany
woda źródlana 5 litrów
2,60zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2027-07-27
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana 1.5 litra
2,27zł/l

Cena: 3,40 zł

PLN
1
410
Data przyd. 2027-08-31
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana sportcap 500 ml
4,28zł/l

Cena: 2,14 zł

PLN
1
175
Data przyd. 2027-02-08
Mama i Ja woda źródlana Mama i Ja woda źródlana
niegazowana 500 ml
4,28zł/l

Cena: 2,14 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-02-08
Selenka Wieniec Zdrój naturalna Selenka Wieniec Zdrój naturalna
woda mineralna niegazowana 1.5 litra
2,21zł/l

Cena: 3,32 zł

PLN
1
116
Data przyd. 2027-06-25
Selenka średniozmineralizowana Selenka średniozmineralizowana
woda niegazowana 500 ml
3,98zł/l

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5