Baby Zdrój Woda źródlana niegazowana

Baby Zdrój

Woda Baby Zdrój to idealny wybór dla przyszłej mamy, dla mamy karmiącej oraz dla dzieci od pierwszych dni życia.
Baby Zdrój to niskozmineralizowana niegazowana woda źródlana o niskiej zawartości sodu. Woda poddana procesowi napowietrzania i filtracji.
Wydobywana z otworu U-1 w Rudzie-Hucie na pograniczu Chełmskiego i Poleskiego Parku Krajobrazowego.

Baby Zdrój Woda źródlana  niegazowanaBaby Zdrój Woda źródlana  niegazowana
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

15,79 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900238562002

5900238562002

Cena: 5,21 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.21 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Woda źródlana niegazowana marki Baby Zdrój?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Woda źródlana niegazowana marki Baby Zdrój:

Zawartość składników mineralnych w litrze wody (mg/L)
aniony
wodorowęglanowy 135,1
siarczanowy 53,7
chlorkowy <13
fluorkowy <0,14

kationy
wapniowy 64,4
magnezowy 5,3
potasowy <2
sodowy <6


Producent marki Baby Zdrój opisuje Woda źródlana niegazowana tak:

Woda Baby Zdrój to idealny wybór dla przyszłej mamy, dla mamy karmiącej oraz dla dzieci od pierwszych dni życia.
Baby Zdrój to niskozmineralizowana niegazowana woda źródlana o niskiej zawartości sodu. Woda poddana procesowi napowietrzania i filtracji.
Wydobywana z otworu U-1 w Rudzie-Hucie na pograniczu Chełmskiego i Poleskiego Parku Krajobrazowego.


inne produkty w kategorii woda niegazowana

Wyrób firmy Baby Zdrój o nazwie Woda źródlana niegazowana został przypisany do kategorii woda niegazowana. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
niegazowana 330 ml
22,61zł/l

Cena: 7,46 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-04-10
Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
średnionasycona 330 ml
23,39zł/l

Cena: 7,72 zł

PLN
1
40
Data przydatności
2028-03-05
Jantar Woda źródlana Jantar Woda źródlana
średniozmineralizowana niegazowana 330 ml
12,48zł/l

Cena: 4,12 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-16
Kinga Pienińska Naturalna woda Kinga Pienińska Naturalna woda
mineralna niegazowana niskosodowa 330 ml
7,67zł/l

Cena: 2,53 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-11-15
Kinga Pienińska naturalna woda Kinga Pienińska naturalna woda
mineralna niegazowana, w szklanej butelce 700 ml
8,04zł/l

Cena: 5,63 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2028-02-07
Cisowianka Classique Woda Cisowianka Classique Woda
mineralna niegazowana 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-30
Evian naturalna woda mineralna Evian naturalna woda mineralna
niegazowana 750 ml
15,11zł/l

Cena: 11,33 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-05-19
Evian Naturalna woda mineralna Evian Naturalna woda mineralna
średnionasycona 750 ml
15,99zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
42
Data przydatności
2027-10-27
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5