Amoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej Komunia

Amoretta
Amoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej KomuniaAmoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej Komunia
masa netto

masa netto

106 g

pojemność

cena za kilogram

121,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353624951

5900353624951

Cena: 12,86 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.86 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej Komunia firmy Amoretta?

inne produkty w kategorii bombonierki

Amoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej Komunia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5