Amaizin Chipsy kukurydziane chili bezglutenowe BIO

Amaizin
Amaizin Chipsy kukurydziane chili  bezglutenowe BIOAmaizin Chipsy kukurydziane chili  bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

79,87 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976009577

8718976009577

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-03-03 NewCondition

Czy warto kupić produkt Chipsy kukurydziane chili bezglutenowe BIO marki Amaizin?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chipsy kukurydziane chili bezglutenowe BIO marki Amaizin:

mąka kukurydziana* (74%), olej słonecznikowy*, mieszanka chilli* (4%), (sól, papryka słodka*, czosnek*, cebula*, cukier*, kolendra*, chili*, kozieradka*, lubczyk*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2009 kJ / 480 kcal
Tłuszcz - 21,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,2 g
Węglowodany - 62,8 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6,7 g
Sól - 1,3 g


inne produkty w kategorii chipsy

Wyrób firmy Amaizin o nazwie Chipsy kukurydziane chili bezglutenowe BIO został przypisany do kategorii chipsy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
kukurydziane paprykowe bezglutenowe BIO 75 g
97,87zł/kg

Cena: 7,34 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-11
Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2027-05-14
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-02-15
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Masło z solą 130 g
60,38zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2027-02-23
Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
14,15zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-29
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-31
Bio Planet Chipsy bananowe słodzone Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Amaizin

Czy znasz już markę Amaizin? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Amaizin od 4 lutego 2014.

Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
pomidorowym bezglutenowe BIO 100 g
75,10zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2026-12-14
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
53,08zł/kg

Cena: 12,74 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-29
Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
bezglutenowa BIO 400 g
20,63zł/kg

Cena: 8,25 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-02-26
Amaizin Sos salsa pikantny BIO Amaizin Sos salsa pikantny BIO
bezglutenowy 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5