Alpro Junior naturalny napój sojowy

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Napój sojowy dla dzieci od 1 roku życia z dodatkiem składników mineralnych i witamin firmy Alpro.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Napój sojowy dla dzieci od 1 roku życia z dodatkiem składników mineralnych i witamin marki Alpro:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 261 kJ / 62 kcal |
| Tłuszcz | 2,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 7,7 g |
| w tym cukry | 2,9 g |
| Błonnik | 0,4 g |
| Białko | 2,6 g |
| Sól | 0,03 g |
| Witaminy: | |
| D | 0,75 µg (8%*) |
| E | 0,90 mg (8%*) |
| C | 7,80 mg (10%*) |
| tiamina (B1) | 0,10 mg (17%*) |
| ryboflawina (B2) | 0,21 mg (15%*) |
| B12 | 0,19 µg (27%*) |
| Składniki mineralne: | |
| wapń | 100 mg (13%*) |
| fosfor | 44 mg (12%*) |
| magnez | 11 mg (14%*) |
| żelazo | 1,1 mg (28%*) |
| * = % referencyjnej wartości spożycia dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat według zaleceń - HGR Belgia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Alpro opisuje Napój sojowy dla dzieci od 1 roku życia z dodatkiem składników mineralnych i witamin tak:
Vlamingstraat 28
8560 Wevelgem
Belgium
Sante A. Kowalski Sp.J.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
+48 22 811 50 37
inne produkty w kategorii "woda smakowa"
Alpro Junior naturalny napój sojowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii "woda smakowa". W tym dziale aktualnie dostępnych jest 14 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Napoj_o_smaku_truskawki/112815.html






Koszyk z zakupami