Alpro Barista Napój owsiany

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Napój owsiany z dodatkiem witamin firmy Alpro.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Alpro Barista Napój owsiany? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Energia | 248 kJ / 59 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| w tym cukry | 3,3 g |
| Błonnik | 1,0 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,13 g |
| Witaminy: | |
| D2 | 0,75 µg* |
| ryboflawina | 0,21 mg* |
| *= 15 % referencyjnych wartości spożycia |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Owies : | Zawiera |
Producent marki Alpro opisuje Napój owsiany z dodatkiem witamin tak:
inne produkty w kategorii napoje ryżowe, owsiane, orkiszowe...
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Alpro Barista Napój owsiany do kategorii napoje ryżowe, owsiane, orkiszowe....
woda, pełnoziarnisty OWIES* (15 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_bez_dodatku_cukrow_BIO/36512.htmlwoda, pełnoziarnisty OWIES* (16 %), olej słonecznikowy*, sól morska, naturalny ekstrakt wanilii* (0,1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_napoj_owsianowaniliowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36522.htmlWoda, owies* (14 %), olej słonecznikowy*, kawa rozpuszczalna* (0,55 %), ekstrakt z kawy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 13 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_o_smaku_kawy_bez_dodatku_cukrow_BIO/101197.html2026-12-10
Woda, owies pełnoziarnisty* (16 %), olej słonecznikowy*, algi morskie Lithothamnium calcareum* (0,4 %), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_z_algami_morskimi_wapn_bez_dodatku_cukrow_BIO/107230.html2026-12-02
Woda, OWIES bezglutenowy* 5,5 %, olej słonecznikowy*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, sól morska. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_owsiany_nie_zawiera_cukrow_bezglutenowy_BIO/109848.html2027-03-04
Cena: 10,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_ryzowy_bez_dodatku_cukrow_bezglutenowy_BIO/36150.htmlwoda, pełnoziarnista PSZENICA ORKISZ* (17 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 10,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_orkiszowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36517.html2026-12-30
woda, PSZENICA ORKISZ* (13 %), MIGDAŁY* (2,5 %), olej słonecznikowy*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 12,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Natumi_Napoj_orkiszowomigdalowy_bez_dodatku_cukrow_BIO/36524.html






Koszyk z zakupami