Alpinella czekolada mleczna

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Czekolada mleczna firmy Alpinella?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Czekolada mleczna marki Alpinella:
cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (olej palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476, aromat, Masa kakaowa minimum 25%, Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 2153 kJ / 515 kcal |
| tłuszcz: | 27 g |
| w tym kwasy nasycone: | 17 g |
| węglowodany: | 62 g |
| w tym cukry: | 60 g |
| białko: | 4,4 g |
| sól: | 0,25 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Alpinella opisuje Czekolada mleczna tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Czekolada mleczna firmy Alpinella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii czekolada
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Alpinella czekolada mleczna do kategorii czekolada.
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgatory (lecytyny SOJOWE, (...)
Cena: 6,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_czekolada_mleczna_z_mleka_alpejskiego_w_srodku_napowietrzona_Bubbly/53049.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), laktoza i białka mleka, miazga z orzechów laskowych, tłuszcz mleczny, emulgator ((...)
Cena: 7,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_czekolada_klasyczna_mleczna/90860.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, (...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Czekolada_mleczna/125774.html2026-11-03
miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory - lecytyny (z soi) i E 476, aromat, Masa kakaowa minimum 60%
Cena: 5,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Goplana_Czekolada_gorzka/18275.html2028-02-28
cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (olej palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476, Masa kakaowa minimum 40%, Oprócz tłuszczu kakaowego zawie(...)
Cena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpinella_czekolada_gorzka/49342.htmlPoznaj produkty marki Alpinella - w aktualnej ofercie mamy 5 produktów Alpinella.
cukier, orzeszki arachidowe (20%), mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (olej palmowy, shea), emulgatory: lec(...)
Cena: 5,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpinella_czekolada_arachidowa/49344.htmlcukier, wiórki kokosowe (18%), mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz roślinny (olej palmowy, shea), emulgatory: lecytyn(...)
Cena: 5,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Alpinella_czekolada_kokosowa/49399.html






Koszyk z zakupami