Air Wick Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśnia

Air Wick Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Air Wick Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśniaAir Wick Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśnia
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627070262

5900627070262

Cena: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśnia marki Air Wick?

Producent marki Air Wick opisuje Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśnia tak:

Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool i Isoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. UFI: 4FK4-M0QX-F00N-70C8
Marka:Air Wick
Pozostałe informacje:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym Reckitt.
Rodzaj opakowania:Aerozol
Kraj pochodzenia:Wielka Brytania
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Air Wick Freshmatic Wkład do automatycznego odświeżacza powietrza.Kwitnąca wiśnia do kategorii odświeżacze powietrza.

Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza powietrza.Citrus 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Wkład Air Wick Freshmatic Wkład
do automatycznego odświeżacza 250 ml
70,52zł/l

Cena: 17,63 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5