Agnesi Makaron Tagliatelle

Agnesi

Makaron Tagliatelle.

Agnesi Makaron TagliatelleAgnesi Makaron Tagliatelle
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

30,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8001200045916

8001200045916

Cena: 7,61 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.61 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron Tagliatelle marki Agnesi?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Agnesi Makaron Tagliatelle? Sprawdź listę składników:

Semolina z pszenicy twardej durum, jaja (28,3%)


Producent marki Agnesi opisuje Makaron Tagliatelle tak:

Makaron Tagliatelle.


inne produkty w kategorii makaron

Produkt Makaron Tagliatelle firmy Agnesi znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
17,40zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5