Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Jana z Kolna 36 Gdynia 81-351 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66

APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane

Nurofen
42APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.
APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekaneAPAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane
masa netto

masa netto

10 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2021-10-31

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909991107123

5909991107123

Cena: 8,23

8.23 PLN 2021-10-31 NewCondition

Zainteresował Cię produkt APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane marki Nurofen?

Jak powstał produkt APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane firmy Nurofen - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Producent marki Nurofen opisuje APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane tak:

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ostrzeżenia Lek zawiera paracetamol.
Marka:Apap
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób stosowania i droga podania Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: - 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. - maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław
Adres zwrotny:US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław 22 543 60 00

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane firmy Nurofen. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii leki przeciwbólowe

    Produkt APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane firmy Nurofen znajduje się w kategorii leki przeciwbólowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu leki przeciwbólowe:

    Ibuprom lek przeciwbólowy Ibuprom lek przeciwbólowy
    i przeciwzapalny 10 szt.

    Cena: 6,77

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2021-12-31
    Etopiryna tabletki od bólu głowy Etopiryna tabletki od bólu głowy
    Data przyd. 2021-07-30
    Ibuprom Sprint Caps 0.2 g Ibuprom Sprint Caps 0.2 g
    10 szt.
    1,01zł/szt.

    Cena: 10,12

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2021-12-30
    Nurofen Ultra lek przeciwbólowy Nurofen Ultra lek przeciwbólowy
    i przeciwzapalny, miękkie kapsułki 10 szt.
    1,01zł/szt.

    Cena: 10,13

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2020-07-31
    Polopiryna S Polopiryna S
    10 tabl.

    Cena: 4,31

    PLN
    1
    20
    Data przydatności
    2020-09-30
    Nurofen lek przeciwbólowy Nurofen lek przeciwbólowy
    i przeciwzapalny, tabletki powlekane 10 szt.

    Cena: 7,25

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2022-04-30
    Metafen Ibuprofen Metafen Ibuprofen
    10 szt.

    Cena: 4,79

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2021-09-30
    koszyk z zakupami
    zwiń koszyk