APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane

Nurofen
42APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.
APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekaneAPAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane
masa netto

masa netto

10 szt.

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909991107123

5909991107123

Cena: 7,72

Produkt chwilowo niedostępny
7.72 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane marki Nurofen?

Jak powstał produkt APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane firmy Nurofen - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Producent marki Nurofen opisuje APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane tak:

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ostrzeżenia Lek zawiera paracetamol.
Marka:Apap
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób stosowania i droga podania Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: - 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. - maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław
Adres zwrotny:US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław 22 543 60 00

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru APAP Extra lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, tabletki powlekane firmy Nurofen. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Wysyłka: 2020-06-08
    Dostawa: 2020-06-09
    Informacje o darmowej dostawie Sposoby dostawy Metody płatności
    Dowiedz się więcej
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Wejherowska 91 A Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5