7Days rogalik z nadzieniem szampańskim

Czy warto kupić produkt Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (23%) o smaku spumante marki 7Days?
Jak powstał produkt Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (23%) o smaku spumante firmy 7Days - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1899 kJ |
| 455 kcal | |
| Tłuszcz | 28.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 14.00 g |
| Węglowodany | 43.00 g |
| Cukry ogółem | 17.00 g |
| Błonnik | 1.40 g |
| Białko | 5.70 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.48 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki 7Days opisuje Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (23%) o smaku spumante tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem (23%) o smaku spumante marki 7Days? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii rogaliki, babeczki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak 7Days rogalik z nadzieniem szampańskim do kategorii rogaliki, babeczki.
mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, gluten PSZENNY, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5%), syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże, sta(...)
Cena: 2,61 zł
PLN https://dodomku.pl/7Days_rogalik_z_nadzieniem_kakaowym/20778_2419860_261.htmlmąka PSZENNA*, tłuszcz kokosowy*, masa JAJOWA*, cukier trzcinowy*, sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 16,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Ania_Muffinki_babuni_naturalne_BIO/38311.htmlmąka PSZENNA*, tłuszcz kokosowy*, masa jajowa*, cukier trzcinowy*, kakao* (2,2%), sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Ania_Muffinki_babuni_kakaowe_BIO/38312_2417491_1199.html






Koszyk z zakupami