Divella Mąka do pizzy

Czy warto kupić produkt Mąka do pizzy marki Divella?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1440 kJ |
| Wartość energetyczna | 339 kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,25 g |
| Węglowodany | 72,0 g |
| - w tym cukry | 2,8 g |
| Białko | 10,5 g |
| Sól | 0,004 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Divella opisuje Mąka do pizzy tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Mąka do pizzy marki Divella? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- Marek , 2022-08-10 12:32:55Ciasto zdecydowanie daje radę, porównywalne z dużo droższą mąką.
inne produkty w kategorii mąka
Wyrób firmy Divella o nazwie Mąka do pizzy został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Mąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_maka_ziemniaczana/28772.htmlWartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 302 kcal (1280 kJ) Białko - 11,2 g Węglowodany - 59,7 g Tłuszcz - 2,1 g
Cena: 10,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_pszenna_razowa_typ_2000._produkt_rolnictwa_ekologicznego/34160.html2027-01-28






Koszyk z zakupami