Fortuna sok 100% bez dodatku cukru Multiwitamina

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Multiwitamina. Sok z owoców i marchwi. Z dodatkiem witamin. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry firmy Fortuna?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Multiwitamina. Sok z owoców i marchwi. Z dodatkiem witamin. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry marki Fortuna:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 134 kJ / 32 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 7,5 g |
| w tym cukry | 7,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | <0,01 g |
| Witamina A | 120 µg / 15 %* |
| Witamina D | 0,75 µg / 15 %* |
| Witamina E | 1,8 mg / 15 %* |
| Witamina C | 16 mg / 20 %* |
| Tiamina | 0,17 mg / 15 %* |
| Ryboflawina | 0,21 mg / 15 %* |
| Niacyna | 2,4 mg / 15 %* |
| Witamina B6 | 0,21 mg / 15 %* |
| Kwas foliowy | 30 µg / 15 %* |
| Witamina B12 | 0,38 µg / 15 %* |
| Biotyna | 7,5 µg / 15 %* |
| Kwas pantotenowy | 0,9 mg / 15 %* |
| *- % dziennych referencyjnych wartości spożycia witamin (dla osób dorosłych) |
Producent marki Fortuna opisuje Multiwitamina. Sok z owoców i marchwi. Z dodatkiem witamin. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Multiwitamina. Sok z owoców i marchwi. Z dodatkiem witamin. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry marki Fortuna? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Produkt Multiwitamina. Sok z owoców i marchwi. Z dodatkiem witamin. Pasteryzowany. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry firmy Fortuna znajduje się w kategorii soki owocowe 100%, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu soki owocowe 100%:
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964.htmlCena: 10,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_czysty_sok_100_pomaranczowy/27226.htmlsok z czerwonych grejpfrutów z zagęszczonego soku z czerwonych grejpfrutów (50 %), woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, cukier, substancja słodząca - sukraloza, Zawart(...)
Cena: 6,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_nektar_z_czerwonych_grejpfrutow/29673.htmlCena: 6,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_100_Jablko/49584.html2026-09-30
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Wosana_Sok_Jablkowy_100/88787.htmlCena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Wosana_Sok_Pomarancza_100/88789.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 25,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Jaffa_Gold_Sok_z_mandarynek_NFC/21821.html2027-04-15
Czy znasz już markę Fortuna? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Fortuna od 6 kwietnia 2008.
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_pomidor/18977.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego oraz przecier pomidorowy: (99,1%), przecier z papryki (0,3%), sól (0,5%), papryka ostra mielona (0,02%), naturalny aromat
Cena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_pomidorowy_tabasco/25077.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego (64 %), przeciery z: marchwi (14 %), selera, cebuli, pietruszki (3,0 %), papryki (0,1 %), sok z buraków ćwikłowych z zagęszczo(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_Sok_100_pomidorowo_warzywny/26409.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego (57%), przeciery z: marchwi (12%), selera, cebuli (5,5%), pietruszki (3,0%), papryki (0,1%), sok z buraków ćwikłowych z zagęsz(...)
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_WW_sok_wielowarzywny_zenszen/30280.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego (60%), przeciery z: marchwi (15%), selera, cebuli (4,5%), pietruszki (2,5%), papryki (0,1%), sok z buraków ćwikłowych z zagęsz(...)
Cena: 3,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_WW_sok_wielowarzywny_imbir/31142.htmlCena: 3,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_Pomidor_sok_ze_swiezych_pomidorow/31399.html






Koszyk z zakupami