Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO

Amaizin
51Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIOAmaizin Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

75,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903716

8717496903716

Cena: 7,51 zł

Kup 14 szt. po 7.40 zł/szt
7.51 PLN 2026-12-14 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO firmy Amaizin.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO marki Amaizin:

mąka kukurydziana* (69%), olej słonecznikowy*, pomidory* (1,7%), sól, cukier*, ekstrakt drożdżowy, papryka*, pieprz czarny*, czosnek*, chili*, koncentrat pomidorowy*, ekstrakt paprykowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 2099 kJ / 502 kcal
Tłuszcz - 26 g
w tym:
- kwasy tłuszczowe nasycone - 2,6 g
Węglowodany - 59 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6 g
Sól - 1,8 g


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO firmy Amaizin? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii chipsy

    Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku pomidorowym bezglutenowe BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii chipsy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 42 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
    papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
    ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
    76,20zł/kg

    Cena: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2027-05-14
    Chipsletten Zielona Cebulka Chipsletten Zielona Cebulka
    ze szczypiorkiem Chipsy ziemniaczane 100 g
    76,60zł/kg

    Cena: 7,66 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-03-14
    Bio Planet chipsy jabłkowe BIO Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-26
    Popcrop Popcorn z niebieskiej Popcrop Popcorn z niebieskiej
    Kukurydzy z Masłem Shea i Solą, do przygotowania 100 g
    72,30zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-18
    Bio Planet Frytki jabłkowe Bio Planet Frytki jabłkowe
    bezglutenowe BIO 100 g
    129,90zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-12
    Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku
    czarnej trufli BIO 100 g
    159,90zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-12-27

    inne produkty marki Amaizin

    Firma Amaizin prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 4 lutego 2014 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Amaizin.

    Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
    200 g
    84,95zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-08
    Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
    Data przyd. 2026-12-14
    Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
    własnym BIO 400 g
    43,90zł/kg

    Cena: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-26
    Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
    bezglutenowy BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-12-31
    Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
    źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Cena: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-29
    Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
    bezglutenowa BIO 400 g
    20,63zł/kg

    Cena: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2029-02-26
    Amaizin Sos salsa pikantny BIO Amaizin Sos salsa pikantny BIO
    bezglutenowy 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-12-31
    Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
    kukurydziane solone bezglutenowe BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Cena: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-03-03
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5