Czaniecki Makaron 5 jajeczny kokardka mała

Czaniecki
Czaniecki Makaron 5 jajeczny   kokardka małaCzaniecki Makaron 5 jajeczny   kokardka mała
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2030-12-30

pojemność

cena za kilogram

21,44 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000431

5901841000431

Cena: 5,36 zł

Kup 14 szt. po 5.28 zł/szt
5.36 PLN 2030-12-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Makaron 5 jajeczny popularny firmy Czaniecki.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron 5 jajeczny popularny marki Czaniecki:

kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry0,3 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Czaniecki opisuje Makaron 5 jajeczny popularny tak:

czas gotowania 9 min
Marka:Czaniecki
O marce:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron 5 jajeczny popularny.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii makaron

Wyrób firmy Czaniecki o nazwie Makaron 5 jajeczny popularny został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
22,76zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2031-04-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30
Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
250 g
16,76zł/kg

Cena: 4,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-06-30
Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
17,40zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2028-04-30

inne produkty marki Czaniecki

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Czaniecki? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
tasiemka walcowana 500 g
20,72zł/kg

Cena: 10,36 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2031-06-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
gniazdko 1 500 g
20,86zł/kg

Cena: 10,43 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2031-04-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka Czaniecki Makaron 5 jajeczny nitka
walcowana 500 g
20,68zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2031-07-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
niteczka walcowana 500 g
20,60zł/kg

Cena: 10,30 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2031-05-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
gniazdko 2 500 g
20,96zł/kg

Cena: 10,48 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2031-06-30
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
w kształcie ryżu 250 g
21,16zł/kg

Cena: 5,29 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2031-02-28
Czaniecki Makaron niteczka Czaniecki Makaron niteczka
walcowana 5 jajeczny 250 g
21,04zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2031-02-20
Czaniecki Makaron 5 jajeczny Czaniecki Makaron 5 jajeczny
świderek 250 g
21,04zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2031-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5